Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Meddig adhatom a viburcolt?...

Meddig adhatom a viburcolt? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
3 napig kapta, teljesen más a helyzet, klasszisokkal jobb! kezd múlni a "náthája" is, így azt mondta a dokinő hogy akkor hagyjam abba a kúpot! éppen kezdeném kipihenni magam,tegnap egyszer kihagytam véletlenül a chamomilla golyókat már volt sírás rendesen :/ lehet baja ha adom neki hosszabb ideig? csak este kapta, úgy tudom nincs benne hatóanyag, de még egy éjszaka jó lenne pihenni :/ pláne hogy azzal ijesztgettek még lehet csak hónapok múlva jön ki a fog addig meg kitartás :(
2013. nov. 18. 14:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Ameddig szükséges. Én addig adom neki, amíg látom, hogy nélküle nyugtalanul alszik. Én is csak este szoktam adni, nekünk így elég. Soha semmi gond nem volt belőle, hogy huzamosabb ideig kapta, pedig neki már a 13. foga jön. Ha azt látod, hogy nélküle rosszul alszik, nyűgös, nyugtalan, akkor add neki.
2013. nov. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
okés nagyon köszönöm :) akkor ma megpróbálom hogy nem adom , ha meg úgy látom hogy nyűgi stb akkor beadom neki :) köszönöm a segítséget!
2013. nov. 18. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!