Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Viburcolt csak estére adtok a...

Viburcolt csak estére adtok a babátoknak?

Figyelt kérdés
Picúromnak már kint van egy fog, kettő most töri át az ínyt. Már tegnap is alig tudtuk elaltatni, éjjel is felkelt és most hulla álmos de nem tud elaludni és állandóan felsírogat. Chamomillát már napok óta kapja. Nem tudom a kúp nem sok-e neki nappalra , hogy tudjon pihenni. Vagy adnátok inkább neki fájdalomcsillapítót?
2013. okt. 8. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:

A Viburcolt kúpból reggel-este 1db-ot kell adni úgy van ráírva a tájékoztatóra(én mindig csak egy kúpot adtam,és hát nem sokat segített,ezért szerintem kell a 2db.)Ha nagyon fáj szegénykének adj egy kevés fájdalomcsillapítót meg kenegesd fogínygéllel hátha nektek segít.A kúp az nem sok a 2db,inkább a fájdalomcsillapítóval vigyáz mert arra rá lehet szokni.Nekünk egyszerre jött alul ki két fogacska minden órába keltem hozzá a végén az ölembe tudott aludni annyira fáradt volt.Kitartás

Bocsi hosszúra sikerült a mondandóm

6 hónapos kisfiú anyukája

2013. okt. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, most nagy nehezen elaludt de legkésőbb estére biztos kúp lesz. Fájdalomcsillapítót én sem szívesen adok csak ha muszáj. Szép napot:-)
2013. okt. 8. 10:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nap közben is adtam, sokszor panadol mellett is, ha szükség volt rá. Főleg az alvásidő előtt.
2013. okt. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én csak este adok, nekünk így is elég, pedig a rágófogaknál tartunk. Ez babafüggő, hogy mennyi elég, de a tájékoztatóban azt írják, hogy reggel-este kell adni, tehát baja biztos nem lesz tőle.
2013. okt. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!