Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Az also fogak megjelenese...

Az also fogak megjelenese utan, mennyi ido kell mig a felsok is kibujnak?

Figyelt kérdés

2014. febr. 13. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:
szia, nálunk decemberben, illetve januárban jöttek ki az alsó fogak és most vettem észre, hogy mindkét felsőnél tiszta fehér az ínye a kisfiamnak és így értem, hogy miért alszunk olyan rosszul már vagy két hete :S, szóval nálunk ez az idő kb. egy-másfél hónap
2014. febr. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia.Szerintem ez elég változó.Nálunk kereken 5 hónaposan(dec.15) jött ki az 1ik alsó,rá 10 napra(dec. 25) a másik alsó.Hétfőn (febr.10)jött az egyik felső foga,rá 3 napra csütörtökön (febr. 13) a másik felső fog.Így ma kerek 7 hónaposan már 4 foga van,van mit csikorgatni neki.De szerintem elég hamar jöttek a fogak lányomnál.1 ismerősöm fiának 8 hónaposan még 1 foga sem volt.
2014. febr. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekunk 4 honapsoan jott ki az alos 2, de mar egy honapja keszulodik a felso, de nemakar kibujni. Nagyon szenvedunk.
2014. febr. 19. 16:48
 4/5 anonim válasza:
Mi 6 hónaposak vagyunk, az alsó kettő fogacska már kibújt úgy 5 hónaposan, a felső még nem, nagyon rágcsálja a kezét és nyáladzik is nagyon a kisfiam de még nem látszik. Csak az étkezéssel van így gond mert nem akar enni cumisüvegből, tápszert eltolja csak a kanalas ételeket akarja.Nektek nincs vele gond?
2014. márc. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kijott a felso fogunk is mind a ketto, szerencsere jol evett a kis csaj. Borzaszto nehezek voltak viszont az ejszakak. Koszonom a valaszaitokat.
2014. márc. 4. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!