Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Nem tudom eldönteni hogy...

Nem tudom eldönteni hogy melyik foga jött ki. Volt már vki így?

Figyelt kérdés
9 hónapos, felül először a bal szemfog (talán) jött ki. Aztán mostanába vagy a jobb első metszőfog, de ha az, akkor nagy hely lesz a két fog között vagy a mellette levő. Ez a fog akkora hogy kettőt is kitesz ezért nem tudom hogy most melyik. Mellette meg jön már a következő.
2014. febr. 18. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:

"9 hónapos, felül először a bal szemfog (talán) jött ki."


Nem hiszem. Az szerintem az oldalsó metszőfog lesz. Nekünk is azok jöttek ki előbb és valóban úgy néz ki mint egy kis vámpír, de attól az még metszőfog, a szemfog jóval később szokott kibújni. Az első metszőfogak viszonylag nagyok, ezért tűnik úgy mintha szemfog lenne....


Persze amúgy gondolom nem teljességgel kizárt, de én inkább erre tippelek így látatlanba.


Ugyanezen logika mentén haladva :) (Tehát, hogy a szemfogak nem szoktak hamar kibújni) ha jobb oldalon kettő is jön, akkor az a két metszőfog lesz szerintem.


De ez mind csak tipp. :)

2014. febr. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Metszők lesznek azok, a szemfog még nagyon messze van.
2014. febr. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Pedig kb ott van ahol a szemfognak lennie kell. Tényleg nagyon hegyes kis fog. Végülis nem lényeg... Jön majd szépen sorba
2014. febr. 19. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!