Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek, hogy volt-e már...

Megnéznétek, hogy volt-e már peteérésem? Nem nagyon tudom eldönteni.

Figyelt kérdés

Most hagytam abba a tabi szedését és elég furán alakul a görbém.

[link]


2011. szept. 23. 10:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mivel nem ciklus elejen kezdtd el merni, ezert nehez barmit is mondani. Ha mostantol felmegy 36.5 fole es font marad, akkor vszinuleg volt pe-d.
2011. szept. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2011. szept. 23. 11:18
 3/16 A kérdező kommentje:
Elég cikcakkos, másnak olyan szép.Az enyém meg kicsit PCOS szerű.
2011. szept. 23. 11:19
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott ilyen cikk-cakkos lenni, de en nem PCOS, hanem IR-es vagyok. Vegul azert mindig felmegy.
2011. szept. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Nekem nem nézték még az inzulinomat, de sajnos PCO szindrómás vagyok, mert tele volt a petefészkem cisztákkal.

Azt gondoltam hogy most még a tabi abba hagyása után lesz pém, de gyanus, hogy még nem volt és lehet hogy nem is lesz. :(

2011. szept. 23. 11:26
 6/16 anonim ***** válasza:

Nem bántásból, de ahogy nézem nem is méred egy időben, nem is a ciklus elejétől.

Így nem sok értelme van!

2011. szept. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Igen valóban van hogy nem egyidőben mérem, mert hétvégén nem vagyok hajlandó felkelni olyan korán.Egy fél órás eltérés annyit számít?
2011. szept. 23. 11:53
 8/16 anonim ***** válasza:
Fel oras elteres nem szamit. En az elejen csinaltam azt, h huzamosabb ideig, kulonbozo idokben mertem, de nem valtoztatott a dolgom. Nekem is van olyan, h 6-kor kelek meg olyan is, h 7-kor. Nem en szabalyozom, hanem kulso tenyezok. En azt olvastam, h a lenyeg az, h nagyjabol egy idoben, minimum 5 ora alvast kovetoen kell merni, anelkul, h felkelnel.
2011. szept. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Akkor jó mert én bizti, hogy nem kelek fel hétnél előbb hétvégén.Remélem lesz még pém, de az sem baj ha nem mert inkább a jövő hónaptól akartunk próbálkozni.
2011. szept. 23. 12:00
 10/16 anonim ***** válasza:
Egy óra azért már számít! Ennyi erővel,akkor mindegy lenne,hogy valaki 7-kor méri utána meg 9-kor.
2011. szept. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!