Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » 5-6 hónapos babátok hogyan...

5-6 hónapos babátok hogyan viseli a fogzási idő szakot honnan látjátok hogy az ínye fáj?

Figyelt kérdés
És honnan lehet észre venni hogy hamarosan akár napok hetek múlva át tör a fog?

2014. febr. 20. 15:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Én felül láttam neki,hogy jön le az ínyben a foga.Tehát hogy egyre lentebb a duzzanat.Alul semmit nem láttam,mert nem túrta befelé a kezét.Aztán mikor már kifejezetten néztem,akkor egyébként fehér csíkot lehet látni,aztán fekete pötty és áttörik.Ha rendesen látod a fog csíkot,akkor rá 1hétre max ott a fekete pont is,hogy málik szét az ínye és lukad át.A fekete ponttól kezdve meg pár nap max ímig áttörik.

Nekem nem szenvedett különösebben egyik fogánál se.5hósan jött kettő két hét különbséggel,8hósan kettő két hét különbséggel,aztán 14hónaposan egy és majdnem 15hósan még egy.Most meg talán kb minden foga jöhet,mert alul a kettő ami van,azok mellett fehér két két helyen és a rágófognál is akkora az ínye,amekkora a foga lesz már.De fene tudja most mi a helyzet,a többi rendesen látható volt hogy jött.

2014. febr. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Charlie O Brien válasza:
Szájába rakta a kezét, sírt, gyulladt volt az ígye (vörösebb színű mint a környezete), egyéb körülmények már kizáródtak. Masszírozás és Dologél vagy Dentinox után abbahagyta a sírást... Nem hiszek a borostyán nyakláncban, viszont mégis sokat segített.
2014. febr. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!