Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25-26 hetes kismamik! Nektek...

25-26 hetes kismamik! Nektek milyen sűrűn mozog a babátok? És mekkora intenzitással? Látjátok is?

Figyelt kérdés
nekem olykor, nagyon erőseket rúg a kisbabóm. És rendesen látni a pocin a kiemelkedéseket. Nagyon durva! :) :) :)
2012. dec. 20. 23:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálam evések közben/után nagyon aktív, mindig látni a mozgását, mint egy kis alien :D
2012. dec. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is evés után a legaktívabb de én csak talán 1-1 láttam azt hogy ott ahol rúgott valami megmozdult :)

Igaz nekem mellsőfali a méhlepényem és van rajtam 3-4 kg felesleg.

2012. dec. 21. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Nekem is aktív a babám főleg este. Ha édességet eszem akkor majd kiugrik a hasamból. Néha látom kívülről is a mozgást, de ritka mert nem nézegetem egész nap a hasamat. Bírom a kiscsávót, nagyon jó fej ahogy reagál dolgokra, pl hangos zene, vagy tegnap este játékból bírkóztunk a férjemmel és a baba is nagyon mocorgott. :)

25hkm

2012. dec. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

sziasztok! nekem úgy napi 3-4x mocorog, látni is a nagyobb rugásokat, pedig 90 kg felett vagyok már. apa is érzi már a 20. héttől. ha a pocakomra teszi a kezét, érzem, h. alá kuckózik a kishölgy, már most apás :)

26hkm

2012. dec. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!