Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Szerintetek hasznos dolog a...

Szerintetek hasznos dolog a horgooka? Akinek van, annak a gyereke szereti rágcsálni vagy ez is csak egy trendi, jól kinéző, de felesleges dolog, ami inkább a mamát szolgálja, mint a babát?

Figyelt kérdés
[link]

#horgooka #szoptatós lánc
2014. febr. 22. 16:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Jól kinéző dolog? Én ezt fel nem venném. A gyereknek van rágókája, nekem meg olyan ékszerem, ami tetszik és ez így mindkettőnknek megfelel.
2014. febr. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem is lattam meg ilyet.elso ranezesre nekem is szornyunek tunik...foleg hogy olyan mintha egy babajatekot aggatna magara az ember(vegulis azt)csak ha majd "normalis" nyaklanc lesz az emberen hogy magyarazkd el a gyereknek h nem ezt nem szabad ragni???

Aztan lehet begyoposodott vagyok de ez nekem most igy nagyon uj.

2014. febr. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A mamát nem szolgálja, mert maximum nyakig úszik a nyálba, ha a gyerek neki áll rágcsálni. A fiamnak, ha nagyon rághatnékja van, akkor kap rágókát, vagy a játékait csócsálja. Mi a jó abban, hogyha felveszem, akkor még azzal is szenvedhetek, hogy rángatja a nyakamat a nyakláncnál fogva?
2014. febr. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket! Azt gondoltam pozitívabb lesz, de végülis egyetértek a negatívumokkal is.
2014. febr. 22. 18:41
 5/13 anonim ***** válasza:
69%

Rég láttam ennél idiótább dolgot.

Van, aki ezt megveszi???

2014. febr. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Lippipippa válasza:
Az előző hozzászólókkal ellentétben nekem van Horgookám és nagyon hasznosnak találom. Szolidabb színű, mert a harsány nem az én világom. Amíg szoptattam, ezt szorította a babám, és nem kalimpált összevissza a kis kezeivel. Fogzáskor tényleg sokat segített. Most hogy ezen már túl vagyunk, ékszerként viselem.
2014. febr. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 biceboci válasza:
70%

Szia!

Nekünk van horgookánk, és a kisfiam nagyon szereti, amikor nincs a nyakamban, akkor a játszószőnyege fölött lóg, ott is játszik vele. Az a lényeg, olyat válassz, aminek a színe neked tetszik és szívesen viseled. :) Az enyém Menta, a zöld különböző árnyalataiban, és szerintem nagyon szép.


Foga a babámnak még nem bújt ki, de most már azért rágcsál mindent, ezért jó, ha van valami, amit rághat, amikor a hátamon van a hordozóban.

2014. febr. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 biceboci válasza:
70%
Ja és még annyi jutott eszembe, hogy a legtöbb rágókával ellentétben, a horgooka természetes anyagokból van, nem műanyagból! :)
2014. febr. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
És milyen színezőanyagot használnak hozzá, hogy ilyen szép színes lesz?
2014. febr. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
58%
Szerintem jól is néz ki az anyukán és a babának is jó. Nagyon hasonló ékszereket láttam mostanában a menő bizsuboltokban. Az meg szerintem kimondottan jó, hogy végre olyan játékkal játszhat a baba, amit nyugodtan a szájába vehet, mert csak természetes anyagokat tartalmaz a színezőtől a faanyagokon át a fonalig. Nem csak természetes, de olyan anyagokat, amit rághat a baba. Én sokkal inkább az ilyen rágókákra szavazok, mint a műanyag, vegyszerektől fertőzött, tömegcikkekre, ahol csak a profit számít, a gyerek egészsége nem. Halkan megjegyzem, épp tegnap kaptam vissza az árát egy drága boltban vásárolt drága gyerekjátéknak, amiről 5 perc rágás után lazán leázott a papír, mert nem festve volt ám, hanem matricázva! Ez csak akkor derült ki, amikor a barátnőm kislányának a szájából szedtük ki a papírdarabokat. Szóval százszor inkább Horgooka! Természetes, színes, babáknak és mamáknak is jó.
2014. febr. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!