Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Mi a legkínosabb...

Kamaszok! Mi a legkínosabb dolog ami az eddigi életetek sorn veletek történt?

Figyelt kérdés
2014. febr. 10. 17:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Ajánlom neked ezt az oldalt: [link]
2014. febr. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy srác gimiben, 10.-ben, aki nagyon tetszett. Mondjuk ő nagyon nem vett észre, de a haverjával jóban voltam. Közeledett a kiszemelt scrác szülinapja, és a haverja meghívott. Tökre örültem, mert egy népszerű társaság volt. Pizzázás után beültünk egy kocsmába, iszogattunk. Én rágóztam is.A helyes srác pont melletem ült. Valaki mondott valami vicces dolgot, én meg akkorát röhögtem, hogy a mai napig sem tudom hogy, de a rágó valahogy egyenesen kilövellt a számból a srác arcára, onnan meg a poharába. A haverja csak ennyit tudott kinyögni hogh 'Ejha!' Aztán mindenki elkezdett röhögni izomból, èn mrg égtem mint a rák. A srác csak annyit tudott kinyögni hogy fúj, aztán nem is foglalkozott velem többet. Egész este mindenki úgy hívott hogg csócsálós, okkal. :D
2014. febr. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez tényleg durva volt!:DxD
2014. febr. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly volt, mikor vége volt a sulis ballagásnak, elmentünk egy cukrászdába, szinte ott volt mindenki, tehát lehettünk vagy 11-n. Fagyiztunk, és sütiztünk. Kértem valami süteményt, nem tudom mi, te tudom, hogy volt benne tészta. Mondtak valami vicceset, és felszippantottam a tésztát, és utána nevettek még valamin vagy 2 percig de nem tudtam, hogy min, majd az egyik megszólal, hogy tészta lóg ki az orrodból. Elkezdtem húzni, húzni, és természetesen nem egy rövid tiszta csík volt, hanem egy rohadt hosszú. Na gondolhatod milyen guszta látvány volt a többiek számára, és persze nekem is. :D
2014. febr. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Középiskolás koromban ilyen-olyan okok miatt éjszakai vagonrakásokra kényszerültem. Ez, meg a sok edzés tett róla, hogy egyfolytában éhes legyek. Mielőtt ebédelni mentem volna a menzára, előtte mindig fogtam egy legyet, amit aztán megöltem, s egy óvatlan pillanatban belecsempésztem a levesembe. Aztán nagy látványosan kihalásztam belőle, és a tányér szélére kotortam. Általában 4-en ültünk egy asztalnál, és szinte mindig akadt olyan, aki hányingerrel küzdve otthagyta a kajáját. Csak aztán egyszer a szomszéd asztalhoz ült le az iskola legjobb seggű csaja, akit fel akartam szedni. Későn vettem észre, addigra már elszörnyedve bámult a tányéromra. (Soha nem lett belőlünk semmi.)
2014. febr. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát sok volt, de igazából a legemlékezetesebb számomra az mikor, jött a srác a lépcsőn aki nekem már hónapok óta tetszett (ő azt se tudta ki vagyok) én meg felestem a lépcsőn nagyon durván és elkezdtem olyan mértékben röhögni barátnőmmel,hogy nem igaz. Szerintem ő ezt már rég elfelejtette... De én sose :D
2014. febr. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Nekem is sok volt, de a legemlèkezetesebb 1 tèken törtènt. Tetszett 1 fiu a màsik osztalybol
2014. febr. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, megint en vagyok. A telcsim elküldte mielött befejeztem volna a törtènetet. Szòval tèl volt es csùszòs volt a jàrda a suliban. Epp làttam közeledni a kiszemelt sràc osztàlytàrsait ès õ is ott jött mögöttük. Ès èn addig nèztem a kiszemeltemet, h 1 hatalmasat estem. Az osztàlytàrsai hatalmasat röhögtek rajtam. De ö segitett feltápàszkodni ès kedvesen megkèrdezte, h nem ütöttem meg magam. Persze ezek mèg jobban odàig voltam èrte, de sajnos köszönéseken ès hogy vagy-nàl nem lett több belôle.
2014. febr. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*persze ezek utàn
2014. febr. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Aramnd válasza:
Egyszer a tanárral játszottunk 8. ban hogy mondtunk futball klub neveket (mert nem értett a focihoz) és ki kellet találnia milyen nemzetiségű csapat.És én kerültem sorra és mondtam hogy: "Atletico Mineiro"Na ez milyen?Mondta hogy Európai?(És itt nem tudom hogy folyamatosan az Atletico Madridon forgott az agyam az "Atletico"név miatt)és azt mondtam hogy igen.És eljutottunk odáig hogy nem tudja és meg kellet mondanom.És mondtam hogy atleico mineiro és a többi osztály társam benne volt a futball-ban ahogy én is és elkezdek röhögni mivel az Atletico mineiro egy Brazíl csapat,ami nem európai.Úgyhogy úgy égtem mint a fene.
2014. febr. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!