Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Lehetséges olyan erős hasmenés...

Lehetséges olyan erős hasmenés fogzástól h ma már 7 kakis pelenka volt?

Figyelt kérdés
2014. máj. 1. 18:25
 1/7 A kérdező kommentje:
azt még elfelejtettem oda irni h azonkivül semmit nem vettem rajta észre, jókedvű, eszik iszik rendesen, pörög ezerrel.4 foga jön ami miatt mostanaban éjszaka többször fölébred
2014. máj. 1. 18:29
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem ártana orvoshoz vinni, nehogy kiszáradjon
2014. máj. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tegnap nalunk ugyanigy kezdodott. Este 10 kor mar ugyeletre mentunk. Eloszor a fertozosztalyon akartak tartani. Es ugyan ennyi volt mint nalatok, demivel iszik rendesen hazaengedtek. De irt fel a doki neki hidrasec port 3x1 es normafkore-t. En a helyedbe bevinnem az ugyeletre. Nekem is azt mondta h egy jo kis rota ez is. Hiaba nincs hanyas. :S

Es meg most 6x tettem emiatt ma tisztaba mert meg mindig megy a hasa. Dieta, gyogyszer, sok folyadek.

Vigyed minel hamarabb. Jobban jar szegenyke.

15 hos a lanyom.

2014. máj. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem is vidd orvoshoz, fogzás okozhat laza székletet, de nem ilyen nagy mennyiségű hasmenést.(nagyobbikamnál is rota vírus volt--na a kisebbiket már oltattam ellene)

Ja, és normaflore-nál sokkal jobb ilyenkor a Protexin Restore--DM-ben is kapható, kis tasakok.Normaflore ilyen kor nem sokat ér, sajnos--tapasztalat.

2014. máj. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
45%

Nem kell aggódni, ha csak fogzáskor jön elő a hasmenés.

Mi onnan tudtuk meg, hogy jön egy újabb fogacska, hogy a tarkójától a bokájáig kakis lett. Kényelmetlen volt, de túléltük. :D

2014. máj. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, elvitem még akkor este az ügyeletre ahol majd h nem kiröhögtek h mit keresek ott, mert a fiamnak annyira nem volt semmi baja a hasmenésen kivül h még vártuk a dokit le föl szaladgált, magyarázott és nagyokat nevetett.mikor bejött az orvos jó estét helyett azt mondta egészséges gyereket minek hozok ide.azt mondta itassak vele sok fojadékot és ennyi.másnap reggel még volt 3 kakis pelenka és aztán semmi.du megnéztem a fogát és ki volt bujva.szóval kiderült h rajta igy jön ki a fogzás.
2014. máj. 5. 18:28
 7/7 anonim ***** válasza:

3-as vagyok

Akkor szerencsétek volt. Nálunk sajna nem ment ilyen könnyen. Mi még most is küszködünk! :(

2014. máj. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!