Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Mit lehet kezdeni a fogzáskor...

Mit lehet kezdeni a fogzáskor fellépő hasfájással?

Figyelt kérdés
A kisfiam 5 hónapos, már jóideje rágcsál, de neki egyelőre nem a fogfájás okoz gondot, hanem az, hogy rengeteg nyálat nyel, időnként kicsit hasmenéses is. Az éjszakákat eddig nagyon szépen átaludta, de az utóbbi hetekben nagyon sokszor ébred, szinte óránként. Ilyenkor hallom, hogy nagyon sok gáza van, a lábát emelgeti, szóval mintha a hasa csikarna. Lehet ez ellen valamit adni?

2014. febr. 22. 08:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Allergia is lehet ám.Szoptatod?Te miket eszel?próbáld a gluténes és a puffasztó dolgokat kerülni.
2014. febr. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos már nem szoptatom, tápszerváltás se történt. Ez a nyugtalansága amúgy kifejezetten éjjeli, napközben nincs gondja.
2014. febr. 22. 08:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Engem is erdekelnenek a valaszok. Ugyanez a helyzet a 8 honaposomnal
2014. febr. 24. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nem váltottál tápszert még lehet allergia.De nem tudom, ha más baja nincs...1-s voltam.
2014. febr. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Most egyelőre Homeo colicot adok neki éjjelre, ez elvileg a Colief cseppek megfelelője, csak külföldön élek, és azt itt nem forgalmazzák. Az első hónapokban is ezt használtam, mert nagyon hasfájós volt, akkor mondjuk nem éreztem, hogy segített volna. Most mintha lenne egy kicsi haszna, van, hogy megnyugszik tőle. De azért nem mindig, nem teljesen, szóval nem tudom, hogy hosszabb távon ez tényleg segíteni fog-e. Napközben meg igyekszem, hogy ne rágjon sokat, de hát baba, persze, hogy rágni fog... még fogínygélt használok, hátha akkor majd kevesebbet rág, kevesebb nyála lesz, nem tudom. Valakinek még van valami ötlete, tanácsa?
2014. febr. 26. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!