Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » 4,5 hós babám 2 napja rángatja...

4,5 hós babám 2 napja rángatja a jobb fülét, és tépi fölötte a haját. Mitől lehet ez? Jön a foga esetleg?

Figyelt kérdés
2014. júl. 2. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Én inkább arra gondolnék, hogy a füle fájhat.
2014. júl. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Első babámnál a fog miatt volt, másodiknál szimplán zavarta a haja. Mikor levágtam a haját h ne lógjon rá a fülére, abbahagyta a véresre vakarást (vagy pont ezzel egyidőben szűnt meg a valódi ok, ami nem tudom mi volt :) )
2014. júl. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én több hónap tapasztalata alapján azt gondolom, a lányom akkor kapirgál a füle körül és húzogatja felette a haját, ha fáradt, álmos.
2014. júl. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyet az én lányom is csinált egy időben,fogalmam sincs,miért. Lehet,hogy csak éppen felfedezte,hogy van füle meg haja. Egy darabig csinálta sokszor,aztán abbahagyta.
2014. júl. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nálunk is az álmosság jele egy ideje a kisfiamnak,most 11 hónapos,én elvileg a fülemet fogtam úgy aludtam el picinek ő meg egy ideje a haját és a fülét babrálja utána nem sokkal már alszik is.(vagy ha nagyon nyűgös elaltatom)
2014. júl. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!