Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Ebből mikor lehet fog?

Ebből mikor lehet fog?

Figyelt kérdés
Kislányom 3 hónapos. kb.3 hete kezdte el az öklét tömni a szájába, ébredés után ez az első. A nyála is rettentően folyik,naponta több ruhát is eláztat. Néhány könnyebb csörgőt, rágókát már tud fogni,azok is mind a szájában kötnek ki, és rettentő erősen, idegesen rágja őket, és sokszor elsírja magát ami pár percig tart. Alul, az ínye elég fehér, de még semmi konkrétat nem lehet látni. Aki szintén így volt, mikor volt meg az első fog?
2014. júl. 22. 08:17
 1/7 anonim ***** válasza:
9 hósan
2014. júl. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Most néztem szegénynek, kicsit dagadt az ínye.

Első lányomnak 8 hónaposak bújt ki az első

2014. júl. 22. 09:12
 3/7 anonim ***** válasza:
A kisfiamnak 8 hónaposan bújt ki az első foga, és ugyanígy folyt a nyála már 3 hónaposan.
2014. júl. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A lanyomnak is 3 hosan mar folyt a nyala meg tomte az oklet, 4,5 hosan jott ki az also ket fog.
2014. júl. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szopizott még ekkor a picitek? hogy ment a fogakkal?
2014. júl. 22. 10:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Most 7 hos es 4 foga van, nincs gond a szopival. Neha a vegen raharapott, parszor raszoltam azota nem csinalja:-)
2014. júl. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
szeretném én is még sokáig szoptatni, remélem itt sem lesz gond majd :)
2014. júl. 23. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!