Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Szerintetek ebből mikor lesz...

Szerintetek ebből mikor lesz fogacska? kép lent

Figyelt kérdés

Már több mint egy hónapja így néz ki az ínye


[link]


[link]


2013. máj. 29. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet akár még 1 hónap is:/ Mennyi idős?
2013. máj. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem mostanában, nem fehéredik (nem látszik át a fog), és még elég nagy perem van ott ahol majd a fog kibújik. Minimum egy hónap.
2013. máj. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sokára!!! Akkor 1-2 hét, ha már fehérlik a fog az így alatt, látszik egy hajszál vékony fehér csík, de ez még közel sem az, csak be van dagadva, biztos fájhat neki!

Kenjed demtinoxxal, az zsibbasztja neki!!!

2013. máj. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk ez után majdnem 2 hónap volt még:(
2013. máj. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm akkor még hiaba varom a fogacskat :-\

7hónapos múlt az alsó fogai 3hete bújtak ki

2013. máj. 29. 21:19
 6/7 A kérdező kommentje:
Pedig én úgy láttam,hogy átlátszik az inye alatt a fehér fogacska...akkor nem tudom milyennek kell lennie..
2013. máj. 29. 21:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom megmondani, pontosan milyen volt nekünk, de én írtam, hogy 2 hónapig ilyen volt. Alul akkor még semmi nem látszott, mégis azok jöttek ki előbb. Akkor volt a fiam 8 hónapos. A felső fogai 9 hónaposan jöttek ki, akkor már jó 2 hónapja be volt dagadva. Miután kijött a két felső, eltűnt a dagadtság is. Érdekes, hogy a felső fogaknál vérzett az ínye, mikor áttörte, alul nem.
2013. máj. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!