Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Ez már lehet, h fog lesz?

Piroska és a farkas kérdése:

Ez már lehet, h fog lesz?

Figyelt kérdés
Kicsit tanácstalan vagyok... 6 hónapos a kislányunk, több hónapja teljesen átalussza az éjszakát. Tegnap és ma éjjel viszont félóránként-óránként sikítva megébred. Ezt eddig nem csinálta. Nap közben nyugodt, bár igaz, h sokszor már mindkét ökle a szájában van. ha ez fog, akkor azt jelenti, hogy most töri át az íny, és azért sikít? REggel úgy ébredt mint aki tökjót aludt, és nem volt nyűgös sem, az ínyét sem látom se pirosnak, se bedagadtnak.... Amennyiben ez fog, akkor szerintetek mire számíthatunk? Úgy értem, ez az áttörés pár nap, és utána lehet, h csendesedik kicsit a dolog a következő fogig?
2014. szept. 24. 23:33
 1/2 anonim válasza:
Mi két hete szenvedünk . Az én lányom 8 hónapos lesz pár nap múlva . Ő ís óránként kell . De neki már be van dagadva az ínye elég szépen . Esetleg látsz valami fehér csíkot az ínyén ?
2014. okt. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekük azóta kiderült, h ez valószínü még nem a foga, hanem növekedési ugrásban van és éhes. A lefekvés előtti anyatejet folyékony tejpépre cseréltük, és az nagyjából rendezte a dolgokat. Pedig tuélajdonképpen örültem, hogy túl leszünk a fogzás elején... hát nem. kitartást Nektek!
2014. okt. 4. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!