Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Egy éves lesz a fiam és még...

Gizike88 kérdése:

Egy éves lesz a fiam és még nincsenek fogai. Mitöl lehet? Vigantoniolt kapja.32 hétre lett meg.

Figyelt kérdés
Ti nàlatok volt ilyen?
2014. júl. 29. 16:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Anodontia vera

A fogazat teljes hiánya egy nagyon ritka fejlődési rendellenesség, mely érintheti mind a tejfogakat, mind a maradó fogakat.

2014. júl. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ès ezzel el menjek vele dokihoz?Mert a gyerek orvos mindig azt mondja legyek turelmes
2014. júl. 29. 16:56
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha tudnak készíteni neki egy panoráma RTG-t, az megmutatja, hogy vannak e neki tejfog csírái.
2014. júl. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen
2014. júl. 29. 17:07
 5/13 anonim ***** válasza:

Az én fiamnak az első szülinapja előtt pont egy héttel jött ki az első foga.A második fogacska meg a szülinapja előtt 1 nappal.:)2 évesen pont annyi foga volt,mint a többi 2 évesnek.Hidd el már én is aggódtam....

A fogorvosom mesélte,hogy az ő gyermekének 1,5 évesen bújt ki az első fogacskája.De ha megnyugtat vidd el orvoshoz.

2014. júl. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2014. júl. 29. 17:43
 7/13 anonim ***** válasza:
Valóban van egy ilyen betegség, érdemes utána kérdezni. Keresztlányomnak amúgy 1évesen bújt ki az első foga. Mondta is az anyukája, hogy lehetetlen, hogy a fiamnak 4hósan jön a foga.
2014. júl. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
tesomnak egy eves kora utan jott ki az elso foga, hogy pontosan mikor, azt nem tudom.
2014. júl. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Egy apró esztétikai "hiba" kapcsán, az első vizsgálatkor én megkérdeztem ezt a gyerekorvostól. Első baba, aggódtam és eszembe jutott, hogy létezik ilyen. Megijedtem, hogy mi van ha... Azt mondta, hogy ne aggódjak, ez egy ritka betegség, lesz majd fog.

10 hónaposak vagyunk, és pár napon belül lesz meg az első fogunk. :)

A keresztlányom, pedig épp 13 hónapos és 1 hetes volt, mikor kibújt az első fogacskája.

Egyébként vannak tünetei?? Mi már közel két hónapja fogzunk. Egyértelműen látszottak a jelei.

2014. júl. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
kisfiamnak-és kislányomnak is 1éves korára bújt ki az első. most 6és fél éves a nagy-és még nem esett ki egy sem.szerintem ez genetika
2014. júl. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!