Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Használja valaki az Osanit...

Használja valaki az Osanit nevü homeopátiás golyocskát a babájánál? Bevált valakinek? A védönönk a mai napon ezt ajánlotta nekünk! Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2014. szept. 26. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Én az OSA nevű fogíny gélt használom. Sokan dicsérik.. megmondom őszintén, hogy nálunk mind a két gyereknél csak a Nurofen válik be., ha már nagyon üvöltenek.

Kenegethetem én nekik, meg adhatok bármi mást .. csak rosszabb.

2014. szept. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én lemaradtam róla, mert megnőtt a gyerek mire "divatba" jött, de nagyon sok ismerősöm használja, és csodaszerként emlegetik. Tuti, legközelebb én is kipróbálom! :)
2014. szept. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk bevált az első gyereknél, őt viselte meg eléggé a fogzás. Az OSA krém is nagyon jó.
2014. szept. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Kerüld el messziről azt a védőnőt ami ilyen haszontalan kuruzslást terjeszt. Cukorbogyó ez, semmi más.
2014. szept. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link] ezt a szkeptikus úrnak !


Kérdezőnek a tünetek alapján kellene szert választani. Pl:


pulsatilla C30 : Nyafogó, sírós, anyukájához bújó baba.

Szabadban, hűvös levegőn jobban érzi magát.

rheum C15-30: savanyú szagú széklet

chamomilla C15-30: Nyűgös, dühös, szeszélyes viselkedés jelentkezhet az egyébként kedves, jó babánál. A fájdalom hatására fokozott érzékenység, ingerlékenység, alvászavar figyelhető meg, gyakran emésztési rendellenesség, hasmenés van. A fogzás okozta fogínyfájdalmat csillapítja, ezáltal a baba nyűgösségét, rossz alvását is jelentősen javíthatja a szer.

ennél több szer van amiből választhatsz:)

adagolás:

2 dl vízben 2 golyót feloldasz és abból adsz pici müa. kanállal naponta 2-3 alkalommal.

2014. okt. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!