Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Van még remény hogy egyszer...

Van még remény hogy egyszer magától is elalszik? Vagy újra meg kell tanítanom? (többi lent)

Figyelt kérdés
Kislányom 17 hónapos és kb. 3 hónapja csak a cumisüveggel alszik el délután és este is úgy hogy közben vizet iszik.8 foga van kint de most észrevettem hogy alul a hátsó őrlők is jönnek mert már vagy 4-nek érzem a hegyét.Namost Ő sosem cumizott csak most szokott rá 3 hónapja(játszó cumit nem is ismeri,eldobja)Szerintem a fogzás miatt cumizik ennyit aminek azért örülök is mert így legalább iszik folyadékot is nem is keveset!A kérdésem az lenne hogy aki járt már így annak a babája elaludt utánna cumi nélkül vagy újra meg kellett tanítani magától elaludni,Mert az enyém mindíg is magától aludt el még simizni sem kellet csak letettem és szépen elaludt.Most nem tudom így mert követeli a cumi de már nem tudom hogy a foga miatt vagy csak mert megszokta.Nem szeretném ha cumizna de ha most neki így a jó akkor így altatom.Ti mit csinálnátok?
2014. dec. 2. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én fiam 2 éves koráig tápszerrel aludt el. Szerintem ne aggódj ezen, nem marad így. Én azt vallom, hogy hagyni kell a babát a saját ütemében, a saját kis megszokásaival létezni. Én legalábbis így tettem a fiammal. Soha semmiről nem szoktattam le erővel.
2014. dec. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne félj ennyire a cumitól, gondolom az esküvőjére már nem fogja magával vinni. :-) Ezek apró dolgok, nem érdemes kattogni rajta, csak lazán.
2014. dec. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, és az 1-es válaszolónak tökéletesen igaza van. magamat és a férjemet sem szoktatom le a szertartásos délutáni kávézásról, beszélgetésről, mert jólesik és megnyugtat. A gyermekednek is ez most jó, és szükséges is a fogzás miatt.
2014. dec. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!