Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van a menstruáció előtt...

Miért van a menstruáció előtt nyúlós nyákom?

Figyelt kérdés
Eddig soha nem volt, most olyan mint amikor peteérésem van. Tudom, hogy valószínűleg nincs jelentősége és másnak is van ilyen, hát nekem most van először, 3 hónapja próbálkozunk a babával és ezért minden furcsa dologra felfigyelek és reményt kelt, 2 nap múlva nem várom.

2014. nov. 20. 23:38
 1/2 anonim ***** válasza:
52%

Menstruáció előtt a vizet és a nyálkát kezdi el lebontani a szervezeted, utána indul meg a nyálkahártya. Bocsánat, ha nem túl tudományos de ez a lényege.

Mielőtt megjön, nekem is tojásfehérjés és vizesebb.

2014. nov. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem múlthét csütörtökön jött vizes folyás hirtelen sok meg is ijedtem hogy na meg jön mert ugye az általában nekem menzí előtt van de az óta se jött meg az óta fehér enyhe folyás de csak délután tol
2014. nov. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!