Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » 10Hónapos lányomnak még nincs...

Mofli211 kérdése:

10Hónapos lányomnak még nincs egy foga sem, pedig már hónapok óta mind a 8 kis foghely be van duzzadva, és ki van fehéredve. Volt valakinek így a babája?

Figyelt kérdés
Ezelőtt egy hónappal,hetekig meg a hasa, széklete, zöldes, savanyú illatú volt, pelenka dermatitisze is let rendesen. Mostanában az étvágy is változó van h egy hétig csak pépeset eszik, aztán újra vissza tér az étvágya. Most a napokban nagyon aluszékony, akár 2 óránként is aludna. nagyon nyűgös, folyton rág mindent, ömlik a nyála. az éjszakák kegyetlenek, fél óránkét is ordít, és néha sikolt is és kapkod az arcához. Már mindent kipróbáltam, gélek, homeopátiás szerek, Nurofen... stb. Csak addig hat míg elalszik. Mit tegyek, már nagyon kimerültek vagyunk, és ő is csak szenved. Valakinek esetleg valami jó tanácsa? Előre is köszi.
2015. jan. 15. 10:17
 1/3 anonim ***** válasza:
beszélj a gyerekorvosoddal, a fiamnak cataflam cseppet írt fel fogzásra, mert ő is szenvedett vele rendese, neki ez jó volt, tudott aludni is, napközben sem volt fájdalma
2015. jan. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már azt is kipróbáltuk, addig volt jó míg hozzá nem szokott a szervezete, most már egyáltalán nem használ neki.
2015. jan. 15. 10:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Próbáld meg esetleg a borostyánláncot, Bach-cseppeket, ezekről hallottam még próbálni nem próbáltam.

De elviheted gyermekfogorvoshoz is.

Barátnőm nagylányának fel kellett vágni az ínyét mert elmúlt egy éves és nem volt egy foga se mert túl vastag volt az ínye és a fogak se nőttek.Egy doki meg tudná mondani

2015. jan. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!