Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt valakinek hányingere a...

Volt valakinek hányingere a Gravidától?

Figyelt kérdés
Bevétel után mennyi idővel?
2015. jan. 14. 09:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!Igen,sőt nem csak inger,hanem hánytam is tőle!Kb fél órával a bevétel után.Ezt már elég sok embertől hallottam,én átváltottam az Elevitre,attól semmi bajom!

Mindegyiket étkezés után,ebéd vagy vacsora után szedtem,a Gravidát mégsem bírtam!

2015. jan. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Eddig nem volt tőle bajom, de a tegnap esti bevétel után fél órával olyan hirtelen tört rám a hányinger, és majdnem hánytam is, csak én a végsőkig tartogatom mindig...

De most reggeli után megint hányingerem lett hirtelen.

2015. jan. 14. 09:52
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mikor vetted be?Reggel vagy este? Mert ha reggel vetted be attól este nem lesz hányingered és fordítva sem (hanem szinte azonnal). Érdemes este vacsora után bevenni mert akkor már nemigen okoz gondot (de egyébként sok kismamának lesz hányingere a gravidától főleg ha reggel éhgyomorra veszik be).
2015. jan. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Mindig este veszem be, evés után, lefekvés előtt.

Most reggeli közben hirtelen hányingerem lett megint. Szóval ez akkor nem a gyógyszertől lehet?

2015. jan. 14. 10:04
 5/11 anonim ***** válasza:

Én az elejétől Gravidák szedek és nem okozott semmi gondot. Szerintem a reggeli rosszulléted már biztos nem ettől volt. Mindenesetre próbálj ki másik fajtát, annyi félét árulnak már.


23 hkm

2015. jan. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ja és még csak a próbálkozásnál tartunk. :)
2015. jan. 14. 10:07
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A reggeli hányinger 1000%, hogy nem a gravidától volt. Hány hetes vagy? Lehet hogy most kezdődik a hányingeres időszakod, ami teljesen független minden vitamintól.
2015. jan. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Még nem vagyok terhes, csak próbálkozunk :)
2015. jan. 14. 10:10
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is hánytam a Gravidától. A próbálkozós időszakban is, mindegy volt mikor vettem be.
2015. jan. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Első terhességemnél sikeresen bevettem éhgyomorra reggel a gravidát na én akkor hánytam. Gyorsan megtanultam, hogy étkezés után vegyem be. A második terhességemnél már Hipp Natal-t ittam inkább, szerintem most is azt fogok majd inni.
2015. jan. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!