Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Mért nincs még foga a 9...

Mért nincs még foga a 9 hónapos fiamnak?

Figyelt kérdés
Napi 1 csepp vigantol cseppet csepegtetek a szájába. Talán ez a baj?Nem így kellene beadni? Főzelékes vagy tejpépes kanalába cseppentsem inkább bele evéskor? Mikor hat jobban a csepp?
2015. jan. 24. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi köze a vigantolnak a fogakhoz? Szerinted azon múlik, hogy mikor jön ki a fog, hogy hogyan adod be a cseppet? Ilyen butaságot sem hallottam még. Majd kibújik, ha itt lesz az ideje. Van olyan baba, akinek csak pl. 1 évesen jön ki.
2015. jan. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A vígantolnak nincs köze a foghoz..

Van olyan baba aki foggal születik ( bar ez nagyon nagyon ritka ) van akinek 7 hósan jön ki az első ( az en lányomnak pl 1 honap alatt 4 foga jött ki 7 hósan ) uncsi tesom fiának 10 hósan jött kis az első 3 honap alatt behozta a "lemaradást " a lányommal szemben :) barátnőm lánya 13 hos még csak 2 foga van.. Most 14 hos a lanyom 12 foga van. Majd jön amikor jön. Ez nem verseny, és nem akadályozza semmi :) plàne a D vitamin. Nyugi.

2015. jan. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

néha átdörzsölgethetnéd az ínyét babafogkefével (gumis sörtéjű, olyan vakarászós érzés) serkenteni ott a vérkeringést, a fogcsírái már biztos nagyon régóta mozgoldnak attól még odabent


de hogy tényleg hogy jön ide a D vitamin? :D

amúgy én is azzal kezdtem, hogy cseppentem a szájába, de hogy pont akkor cseppenjen, amikor nyitja is.. és kanállal adom anno a hasfájás ellenijével együtt, most meg az első kanál ételben

2015. jan. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*néha helyett: esténként lefekvés előtt, felér egy tisztítással is
2015. jan. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az én lányom most múlt egy éves 9-én, 2 db foga van, amik 9 hónapos korában bújtak ki. Azóta semmi.

Mi köze ennek a Vigantolhoz? Én az esti tápszernél cseppentem a cumira. ;)

2015. jan. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia.Ne aggódj emiatt,fog nélkül nem fog maradni.a vigantol beadásának semmi koze nincsen ahhoz,hogy hány foga van a kisfiadnak.Az első lányomnak 5 hónaposan már 2 foga volt,1 éves korára tele volt foggal a szája, a hugának az első foga 14 hónapos korában bújt elő.
2015. jan. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Csak azért gondoltam, hogy köze lehet a fogzásnak a vigantol csepphez, mert a védőnő ajánlotta, hogy ha gyorsabban akarok kibújó fogacskákat, akkor adjak dupla adag vigantolt
2015. jan. 27. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!