Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » 1hete alig eszik a 18hós...

Zazika kérdése:

1hete alig eszik a 18hós kisfiam. Előtte kibújtak a kisörlőfogai, akkor is alig evett most 1 szemfoga kinnt van 2hete, azóta semmi étvágya szinte semmi főtt kaia 2-3kanálall esetleg. Súlya is kevesebb 20dekával. Másoknak is van ilyen problémája?

Figyelt kérdés
9536g a súlya,már mennie kelllne egyedül de 2-3lépés után leül.Lehet nem birja el a testsúlyát sem.

2015. máj. 29. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Védőnő, gyerekorvos mit mond? Eddig sem tudott menni vagy csak most hogy "legyengült"? Szerintem nem nagy a súlya azt el kellene bírnia. Nekem februárban a kisfiam volt hasonlóan étvagytalan ( 3hétig alig evett a fogzás miatt, akkor volt 1éves), én ezért elkezdtem neki béres cseppet és cebion cseppet adni neki,hogy legalább valami vitamin legyen benne.
2015. máj. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1es vagyok, elfelejtettem írni, hogy a kanalas ételt akkor nekem is elutasította. Sőt mikor már rendeződött az étvágya akkor is csak jó sokára fogadta el a kanalas ételt.
2015. máj. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szia!Örülök hogy irtál.Előtte sem ment(sztem fél)Kézenfogva szalad,fut előre hátra stb.Hétfőn elviszem maszek gyógytornászhoz 3hét múlva orthopédiára.Egyébként kiegyensúlyozott vidám,de az evés.Tegnap majdnem megette a levest,krumplistészta felét,de rákattant a savanyú ubira.Vacsorára már nem ette meg ezeket.Béres.Cebion megy neki április óta akkor ment is fel a súlya fél kg-ot.Teljesen kivagyok,már én is.
2015. máj. 30. 11:38
 4/6 A kérdező kommentje:
Vizeletet kell vinnem,de a fütyijét is megcsinálta a dokinéni,igy az majd jövő héten lesz.ha rendbejött neki akkor kell vinnem vizeletet.Kanalas kaja az olyan mint a rémmalac:)Ma reggel uborka paradicsom sajt kenyér vajkrém,felvágott sonka,3korty tej.De legalább tejet vagy hasonlót inna.Anyatejes volt 13hónapos koráig de nagyon keményen myomta,lehet hogy azért nem komálja annyira a tejet.Erőltetni meg nem akarom,mindenből inkább kapjon.Amit másodjára irtál nálam is ez volt dettó.Sosem kelt még fel éjjel sem 3hónapos kora óta,sztem a fogzás miatt van,azért a súlyvesztés,gyarapodás hiánya is lehet az oka hogy nem megy egyedül.Neked is csak akkor a hideg kaja ment?És az jól?
2015. máj. 30. 11:55
 5/6 anonim válasza:
Szerintem vidd el orvoshoz hátha tud segíteni.
2015. jún. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Orvosnál voltunk.majd vissza kell menni vizelettel!
2015. jún. 5. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!