Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » A fogzas okozhat 2 ev koruli...

A fogzas okozhat 2 ev koruli gyereknek hoemelkedest vagy lazt?! 37,6-38 fok maximum?!

Figyelt kérdés
Szoval 2 ev koruli kisfiam van,par hete tapasztalom nala a lazt a kedve jo semmi mas tunet nincs szoval nem betegseg jele ugy veszem eszre..ami esetleg utal a fogzasra hogy nyalzik allandoan cumizik kevesebbet eszik neha ejjel is nyugtalan..Masnak is volt hasonlo ebben a korban?!

2015. szept. 15. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem 14 hós és most lázas volt, igaz most jött csak az első neki...a doki szerint nem attól, de hányt is aznap, és most ma megint hányt és megint kibújt neki ma egy...szerintem ezek simán lehetnek a fogzástól
2015. szept. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"par hete tapasztalom nala a lazt"


hetek óta lázas??


nálunk a doki mindig behív lázzal(38-39)és soha nem fogja fogzásra

2015. szept. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szerinte nurofenezd 3 napig

tartósan a hőemelkedés is árt. pusztítja a fehérvérsejteket és azok nem termelődnek újra.

2015. szept. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*szerintem
2015. szept. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!