Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mit csináljak, hogy többet...

Mit csináljak, hogy többet aludjon? 4 hónapos fiam éjszaka 8-10, nappal 2 órát alszik maximum.

Figyelt kérdés
Mindig is keveset aludt, altatni kell. Dörzsöli a szemét, ringatom, de csak vigyorog rám, nem akar aludni, pedig nagyon fáradt.
2015. jún. 29. 07:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%

Van, akinek sokkal rosszabbul alvó babája van.


Tedd babakocsiba, tologasd, majd elalszik.

2015. jún. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Wiky93 ***** válasza:

Semmit nem kell tenned.. Annyir alszik amennyit ő akar..

Örülj, hogy legalább ennyiket alszik :)

Lányomat is altatni kell, van amikor nagyon álmos, próbálom altatni vagy valami de nem tud elaludni. Vàltozóan alszil mappal, 3-4x fél órákat (van amelyik alvásnàl alszik többet is de sokszor elég neki 3x 30perc) 6hós. 4hósan is ígY aludt. ( 2,5 hós kora óta átalussta az éjszakákat(10-11-12órákat))

2015. jún. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Vannak kevesebb alvásigényű babák és kisgyerekek. Míg önállóan el tud aludni az még sok idő, a legtöbb babát altatni kell sajnos, nekem is nehezemre esett elfogadni ezt, mert baromi fárasztó, de ez ilyen. Ha ennyit aludt volna a gyerekem ilyen korában nagyon örültem volna.
2015. jún. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nagyon kevésnek tartom a napi 10-12 órát. Éjszaka eddig egyszer kelt enni, most többször felébred, lehet a foga bántja, hol eszik-iszik ekkor is, hol nem. Hogy 5 után már ébred is, nagyon hulla vagyok, nappal se tudok pihenni, mert akkor ölben, vagy tologatva alszik.
2015. jún. 29. 08:37
 5/12 A kérdező kommentje:
Furcsa, én meg csak olyanokkal találkozom, akinek éjszaka 10-12 órát alszik egyhuzamban, nappal is 3-4- órát.
2015. jún. 29. 08:39
 6/12 anonim ***** válasza:
Kitartás, neki elég ennyi alvás, az én lányom is ilyen, max 3x30 percet aludt napközben én már dokinál is voltam vele, neki ennyi elég. Most egy éves és max 1 órát alszik napközben.
2015. jún. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Már nekem is eszembe jutott, hogy elviszem neurológushoz. De mi lesz így vele az óvodában?
2015. jún. 29. 08:43
 8/12 anonim ***** válasza:
az én lányom is ennyit aludt, vagy még kevesebbet, az áttörtést 6 hónaposan sikerült elérni, amikor átszoktattam a cumira. a ringatás, tologatás nem a legjobb út, a legjobb az volna, ha megtanítanád az önálló elalvásra. 4 hónapos kortól már elég érett rá.
2015. jún. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
4 hónapos, eddig egyszer kelt? Az enyémek meg 3-4-szer:)
2015. jún. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
az én kislányom is ilyen :) 5 hónapos, de délután soha nem aludt. délelőtt alszik 3 órát aztán 10-ig fent van kb végig. Cicin néha alszik fél órát de ennyi. és hiába altatom délután sehogy nem alszik el.
2015. jún. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!