Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Milyen gelt vegyek a babamnak?...

Milyen gelt vegyek a babamnak? Mikor tor ki a foga?

Figyelt kérdés
Meg csak par napja mult 4 honapos. Kb 2,5 honapos kora ota nyalzik,kb egy hete tocsog a nyaltol ,tomi a szajaba a kezet,rag,nyugos,sir!Csak a kezembe van el,de olyankor is neha-neha fajdalmasan felsir... :( es ordit egy darabig! Ma reggel 37,8at mertem le vittem a gyorvoshoz,megvizsgalta nem beteg! Hala istennek! Meddig fog ez az allapot tartani?! Lazcsilapito kupodt adtam a lazra.. Meg etvagytalan is (anyatejes) igy adok neki plussz almalet is.. Milyen gelt ajanlotok? 4 honaposan kijonne a foga?
2016. máj. 20. 16:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Relatív.A mi lányunk is tömte már 3 hósan az öklét és nyálzott,de csak 7 hósan jött ki az első fog.
2016. máj. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha már látod a csíkot, a legrosszabb részén túl vagytok. Legkésőbb holnapra javulni fog és egy-két héten belül látszani fog a fogacska teteje. :)
2016. máj. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Csak mert nagyon nyugos es nagyon sir! :( es sajnalom ot.. Meg igy tok rosszak a napjaink-ejjeleink... Ugy gondoltam,h ha mar nagyokat sir akkor mar napok vannak... Es ugye most egy hete kezdett el nagyokat sirni... A nyalzas,meg a kez tomes az gondolom marad.. Mert tobb fog is jon majd..
2016. máj. 20. 17:06
 14/14 anonim ***** válasza:

Az én fiamnak is 2,5 hónaposan kezdett folyni a nyála majd 5 hónaposan már ömlött, nagyon, 6 hónaposan jött ki az első foga. Neki időszakos ahogy kínlódik vele, pár napig nagyon rossz majd egy kis szünet és ujrakezdi. (Most a többi fognál is). Amikor már egész nap járkálni kellett vele szóval már nagyon szenvedős volt már csak pár nap maradt, akkor már látszott is az ínyén.

De hiába írjuk le nálunk hogy volt, ez annyira egyéni.. nem lehet kiszámítani nálatok hogy lesz.

Igen, van akinek 4 hónaposan jön az első foga és van akinek 10 hónaposan. Nálunk pont 6 hónapos korban volt.

2016. máj. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!