Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Miert nyugoskodik hat honapos...

Miert nyugoskodik hat honapos babam egesz nap?

Figyelt kérdés
Szinte egesz nap nyafog, semmi nem jo neki, par percet van csak el. Lazas volt, az orvos a pocijara irt gyogyszert, szerinte attol lehetett. Igaz,h.tobbszor kakilt, de tobbet is evett, mar megkezdtuk a hozzataplalast, jo kedve volt, evett is rendesen. Egy picit a torka piros volt, de az is elmult, fizikailag latszolag semmi baja. Viszont nagyon rag, sokszor idegesen ragja a jatekot, aminek orditas a vege, ejszaka orankent ebred, sokszor sirva, egesz nap nyugtalan, es kevesebbet is eszik. Mondanam,h.a foga, de en nem latok semmit az inyen, az orvos szerint sem latszik meg, csak kiszelesedett az inye. Nagyobbik gyerkocnel nem okozott gondot a fogzas. Lehet kulonosebb duzzanat nelkul is,h.hamarosan kibujik?

2017. nov. 28. 10:36
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, es az esti altatas egy remalom lett. Latszik,h.almos, de keptelen elaludni, majd egy orat ordit, eddig ilyet nem csinalt, aztan kidol.
2017. nov. 28. 10:39
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem egyértelműen fogzás. Főleg, hogy rágás közben ideges lesz a játékra. Ez mindenképp fájdalmat jelent szerintem.

Fiam is csinálta. És ugyanezt csinálta akkor is amikor sebes volt a keze, de kocsit akart tolni. Fájt neki és idegesen ordított miatta. Ugyanígy a fogánál is amikor harapdált valamit, de fájt neki.


Én nem vettem észre nála íny változásokat, csupán azt, hogy egyszer csak egy csíkban látszott a fog az íny alatt..

2017. nov. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szintén a fogára tippelnék. Nálunk is vannak ilyen napok, pedig a kislányunk már egy éves, 6 foggal.

Megkérdeztem a gyermekorvost, ő is egyből a fogát nézte, és akkor még csak épp hogy meg volt dagadva az ínye, de ő érzi, fáj neki.

Sajnos vannak ilyen napok, lehet még a betegség is rátett egy lapáttal szegénynek. Próbáljátok ki a Dentinox gélt esetleg, nekünk sokat segített. Gyógyszertárakban kapható, vény nélkül. 4 hónapos kortól már lehet használni.

2017. nov. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. En is erre tippelek, remelem, hamar tul lesz rajta.Eddig olyan mosolygos viszonylag nyugodt baba volt, most meg csak nyugoskodik szegenykem. Ooo, azok a franya fogacskak...
2017. nov. 28. 14:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Kibújt azóta a fog? Nyugisabb lett a babád?
2018. febr. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!