Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » 8 honapos babamnak jon a...

8 honapos babamnak jon a foga? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
2-3 napja nem hajlando enni es inni se nagyon .. tapszert mar csak reggelire eszik es vacsora utan.. most ujra minden étkezés tapszer,mert semmit nem hajlando megenni. A foga miatt lehet ez ? Eleg regota felul bevan duzzadva az inye. Alul van mar 2 foga. Eddig jo Evo nagy étvágyú volt. Amugy a heten nagyon sokat alszik meg ez melle hogy nem akar enni. Nagyobb baj lehet? Vagy csak a foga miatt ilyen?
2017. ápr. 13. 09:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugyan ez van velünk is most, szintén 8 hós a fiam. Szintén van alul 2 foga, a felsőkkel szenved most. Már ezt csinálja egy-két hete, de ma iszonyat. Csak sír, nyafog, semmi se jó neki, és fáradt is mert este alig aludtunk. Remélem holnapra kijön az a hülye fog, mert szegényt nagyon megkínozza :( Szerintem veletek is ez van.
2017. ápr. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt furcsállom nala hogy amugy nagyon jo kedvű mosolygós nem hisztizik.. csak ha enni kell .. es sokat alszik.. szinte egesznap :/ remelem h tenyleg csak a foga miatt es nem masert. Nektek meg kitartást mostmar csak kibújik az a fogacska,, remelem nalunk is es utana ujra a regi lesz :)
2017. ápr. 13. 09:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak már 16 foga van de majdnem mindnél kérdeztem magamtól, hogy fog lesz-e vagy betegség.. sokszor nem lehet előre tudni. Az aluszékonyság inkább betegségre lenne jellemző, de a fiamnál fogzás is így kezdődött, az áttörés előtti napokban már nem aludt rendesen. Bár ez már a 2. hidegfront a héten szóval lehet össze se függ. Igazán egyértelmű akkor, ha érzed/látod már. Addig meg a találgatás. Van egyéb tünete vagy fogzásra vagy betegségre?
2017. ápr. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Csak bevan dagadva felul az inye nagyon es piros ha megfogom ketto kemeny valamit erzek de meg nincs ott h mindjart attor szerintem. Mert az also fogaknal ha megnyomtam ereztem h ott a fogak teteje .. allandoan rágja a takarot párnát textil pelust es ugx alszik el .. betegsegre nincs semmi jel. 2 hete volt gége gyulladása szegenyemnek .. de amikor beteg volt feltuen szepen es jol es sokat evett .

Azert is furcsa nekem hogy a felso fogak igx meg viselik mert az alsok szinte észrevétlenül kibújtak .. nem szenvedett vele egyaltalan,

2017. ápr. 13. 10:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Szegényke. Valószínű az a baja. Ha kemény, akkor lassan éles is lesz. Sajnos megjósolhatatlan melyik fog mennyire viseli meg őket, a felsők talán nagyobb felület, meg ha mind a 4 felső metsző jön, akkor főleg.
2017. ápr. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ebedre vegre evett rendessen most megnyugodtam kicsit es ahogy tapogatom mintha mar kinyílt volna picit az inye ket pontba par nap es attor el remelem :) köszönöm a valaszokat!
2017. ápr. 13. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!