Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » A hatso orlofogak kibújása...

A hatso orlofogak kibújása meg viseli nagyon a babát? Most 22 hónapos és már csák 4 őrlő hiányzik. Volt akinek nem fájt?

Figyelt kérdés
2018. júl. 7. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
A lányomnak nem fájt eddig egyik sem, most jönnek ki a felső 6-os, vagy 7-esek, szerencsére ez sem zavarja, 13 hónapos.
2018. júl. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
15 honapos a lanyom. 13 foga van, ebbol 2 orlo es ot pl abszolut nem viselte meg a fogzas.
2018. júl. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam is ennyi idős, neki is most mozgolódik az utolsó 4. Hát nem hiszem h fáj neki de zavarja. Nyáladzik meg a keze folyton a szájába. Alig engedi mosni a fogát, gondolom érzékeny az ínye. Lehet h ingerültebb miatta, nehéz vele mostanság. Bár már kinn lennének :)
2018. júl. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A fiam most 28 hónapos, az utolsó 4 hiányzó örlőfogából a 2 alsó most bújt ki 2-3 hete. Csak abból vettem észre hogy megindult, hogy mindig a szájába dugta a kezét amit korábban soha nem csinált, pár naponta megnéztem hogy hogyan halad. És persze jobban is nyáladzott ebben az időszakban. Mindenesetre rosszabbra számítottam, mert az ismerősök körében többen is azt mondták, hogy rosszul aludtak ebben az időszakban a gyerekeik.
2018. júl. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fiam az összes fognál nyűgös volt, hol kevésbé, hol jobban.
2018. júl. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A fiam megszenvedte a 16 fogat, a leghátsóaknál kicsit hisztis volt csak. Igaz 1 év eltelt a 16. és 17. fogak között. Szóval nála nem volt annyira gáz.
2018. júl. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Két gyerekem közül egyiket sem viselte meg a fogzás szerencsére, nem nyáladztak és más jel, tünet sem volt szerencsére.

Már elsősök, úgyhogy már potyognak a tejfogaik:)

2018. júl. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Most 27 hónapos a fiam, tavaly nyár óta szenvedünk a hátsó fogakkal.

A többi viszonylag időben jött (alsó 2 első 5 hósan bújt ki neki), de ezrk nem akarnak... mostanában nem annyira szenved velük, de az első fél évben nagyon.

Már nagyon várom, hogy kijöjjenek, hátha az étvàgya is jobb lenne...

2018. júl. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!