Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek is van/volt olyan,...

Nektek is van/volt olyan, hogy nem mindennap érzitek a magzatmozgást? Pl front idején.25 hkm vagyok, es tegnap óta nem igazán érzem a magzatot.

Figyelt kérdés
2018. jún. 22. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem igazan érzed,vagy egyátalán nem érzed? Nem mindegy. Meet front hatására van akinek nyugodtabb lesz a baba,elcsendesedik,néha-néha moccan,mozdul egyet,amitől megnyugszunk. Viszont ha egyáltalán nem érzed az nem túl jó 25 hetesen. Ha így van sztem szaladj be egy uh-ra a magad megnyugtatása képpen! 35 hkm.
2018. jún. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sziia nekem ezeken az esos huvosebb napokon nem nagyon mozog vagy nem is mozog nagyon megijedtem elsonek rohantam is a vedonohoz hogy nezzunk szivhangot minden rendben volt. Masodiknal is ez volt akkor rohantam el es inkabb vettem itthonra egy magzati szivhangfigyelot. Amugy is nagyon izgulos kismama vagyok mindentol rettegek elso baba. 30 hetes kismama vagyok
2018. jún. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem inkabb a melegben nem mocorognak,akkor csak neha neha egyszer egy rugkapalas vagy valami,hogy megnyugodjak.
2018. jún. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek, targytalan lett a kerdes! Az elobb olyan bugiba kezdett, hirtelen behozta lemaradast. Gondolom kiuti a front, engem is :(
2018. jún. 22. 14:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Második vagyok örülök hogy minden rendben !! Sok egészséget kìvánok nektek 30 hetes kismama :)
2018. jún. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!