Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Mennyi idős (ek) volt (ak) a...

Mennyi idős (ek) volt (ak) a gyerke (i) d, amikor áttört a 8. fog?

Figyelt kérdés
Mindenki ki van akadva a lányomra a gyors fogzása miatt, pedig szerintem annyira nem kirívó. Kíváncsi vagyok, mi az átlag (már amennyire reprezentatív lehet itt egy kérdés). 😊

2018. júl. 19. 08:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én nem emlékszem, hogy mikor jött ki, olyan 11-13 hónapos kora körül. Viszont neki a 4 db egyes után a négyes rágói jöttek kettesével, szóval a 8. foga rágó volt. Most 17 hónapos és a kettesek közül csak egy van kint és most jön a második.
2018. júl. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

1,5 evesen volt 9 foga. De pontosat a 8.nemtudom mar mikor jott ki!:)

Lanyomnak 2 eves korára jott ki a 10.foga

Ennyit tudok😊😂

2018. júl. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Bocsanat most latom h elirtam.

1 eves korára jött ki 10.

Utolso voltam!:)

2018. júl. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Újabb bizonyítéka számomra ez a sztori annak, hogy a védőnők nem normálisak. :D Annyi bődületes marhaságról hallottam már, hogy ,,ezt mondta a védőnő", nem tudom, igaz-e vagy jó ráfogni, hogy ő mondta... De ha tényleg ők mondták, hát basszus, pszichiátrián a helyük!

Tartsd vissza a gyerek fogát, mi a franc? :O És mégis hogy? :D

A sógornőm kislánya foggal született, igaz, már az a foga 3 éves korára ki is hullt neki, de attól még igaz. Van ilyen. Nem értem, mire jó szekálni az anyukákat.

Külföldön élek, itt nincs státusz, nincs állandó méricskélés, még védőnő sincs és mégis élünk, felnőnek a gyerekek is! :) Annyira felesleges az egész hercehurca!

2018. júl. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

9,5 hós most kínlódik a 7-8-assal. Neki havonta egyszer párban jön. Tényleg korai, de ismerek olyan egy évest akinek nincs foga egy darab se, meg itt vagytok ti akiknek sok van.

A vége úgyis 20, ne foglalkozz a védőnővel. Egyébként se nagyon lehet tenni se ellene se érte.

2018. júl. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Második lányomnak is 8 foga volt 7 hónaposan, onnan tudom, hogy lejegyeztem :)
2018. júl. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Én is írom, azt hittem, ez átlagos(abb).
2018. júl. 19. 23:20
 18/19 anonim ***** válasza:

Tastsd vissza? 😂😂 tippet nem adott, mi egyszerű emberek hogyan szabhatnánk meg a fogaknak, hogy mikor jöjjenek ki? 😂😂 kész vagyok milyen védőnők vannak... szerintem nevess rajta te is, ne foglalkozz vele. Bár ritka lehet, de teljesen normális, ha így korán jönnek a fogak.

3-as voltam

2018. júl. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
9 hós korában bújt ki neki a 8. Utána viszont 7 hónap múlva bújt csak ki a következő 😮 most lesz 18 hós és még mindig csak 10 foga van. Első fogai 4 hósan bújtak ki. Igazi lázadó fiam van, neki senki ne mondja meg, hogy mikor, melyik foga bújik ki milyen időközönként xD
2018. aug. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!