Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Fogzás miatt üvölt így a...

Fogzás miatt üvölt így a kislányom?

Figyelt kérdés
3 hónapos kislányom nagyon nyűgös, nagyon sír, de csak szakaszosan, fogja a fülét, arcát és eszi a kezét. De közben meg álmos, aludna, de vmi nem hagyja. Jön a foga? Ha igen, mit tudok csinálni vele?

2019. máj. 17. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Fogínygél, ha nem segít, Nurofen. Vegyél neki rágókát, ha jól esik neki, hűtsd is le (nekem a nagy utálta a hideget, ezt ki kell tapasztalni). És kitartás! 😊
2019. máj. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
42%
Én úgy gondolom, hogy a gélek ilyenkor nem segítenek, mert az csak felületi kezelés. És általában ilyenkor a fogcsírák mozognak, erre a gél nem jó. Nurofent adnék én is ha már minden kötél szakad. De az is lehet, hogy növekedési ugrás van és nonstop cicizne, igényelne.
2019. máj. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%

2.

Lányomnak 2 hét alatt mire 4 hós lett kijött a figa

Nem biztos, h. Csak a csírák mozognak


Lidokain mentes fogígygél.


Nurofen.


Ha nagyon vészes doki ír fel Cataflam cseppeket is.



De zárjárok ki a fülgyulladást is!

2019. máj. 18. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezért írtam, hogy ÁLTALÁBAN

De ha bele néz a szájába látja. Azt is írtam ha csak a fogcsírák mozognak arra nem hat a gél.

2019. máj. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!