Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás

A kérdés

Fogzás miatt üvölt így a kislányom?

3 hónapos kislányom nagyon nyűgös, nagyon sír, de csak szakaszosan, fogja a fülét, arcát és eszi a kezét. De közben meg álmos, aludna, de vmi nem hagyja. Jön a foga? Ha igen, mit tudok csinálni vele?

Keress kérdéseket hasonló témákban: fogzás, üvöltés, sír, álmosság

máj. 17. 18:58  Privát üzenet  

A válaszok
Fogínygél, ha nem segít, Nurofen. Vegyél neki rágókát, ha jól esik neki, hűtsd is le (nekem a nagy utálta a hideget, ezt ki kell tapasztalni). És kitartás! 😊

A válasz 77%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont máj. 17. 21:02 Privát üzenet
Én úgy gondolom, hogy a gélek ilyenkor nem segítenek, mert az csak felületi kezelés. És általában ilyenkor a fogcsírák mozognak, erre a gél nem jó. Nurofent adnék én is ha már minden kötél szakad. De az is lehet, hogy növekedési ugrás van és nonstop cicizne, igényelne.

A válasz 41%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont máj. 17. 21:25 Privát üzenet

2.

Lányomnak 2 hét alatt mire 4 hós lett kijött a figa

Nem biztos, h. Csak a csírák mozognak

Lidokain mentes fogígygél.

Nurofen.

Ha nagyon vészes doki ír fel Cataflam cseppeket is.

De zárjárok ki a fülgyulladást is!

A válasz 41%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont máj. 18. 06:47 Privát üzenet

Ezért írtam, hogy ÁLTALÁBAN

De ha bele néz a szájába látja. Azt is írtam ha csak a fogcsírák mozognak arra nem hat a gél.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont máj. 18. 17:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
3,5 hónapos kislányom pár hete nagyon nyáladzik, mindent dörzsöl az ínyéhez, most pedig tegnap óta alig alig akarja elfogadni a cicit, keveset szopizik. Ez lehet fogzás jele? Nem...
A kislanyom 8 holnapus most jo az elso ket fogunk, medig tart a fogzas alati etvagytalansag? . Eddig se volt nagyevo most plane katasztrofa az evesunk.
Kislányom 20hónapos és már csak a nagy örlő fogakkal szenved, de már 5 hónapja. Meddig bújnak ezek a fogak? Valakinél volt hasonló eset?
Kislányom 11 hónapos, nem akar csak tejet enni, már pár hete kínozza a foga, gondolom hogy emiatt nem akar elfogadni kanalas vagy szilárd ételt. Meddig tarthat ez a sztrájk?
A 4,5 hónapos kislányom napok óta nyűglődik, cuppog, nyögdécsel mindent a szájába vesz a nyála patakokban folyik. Az utòbbi kettő már 2 hónapos kora óta. Jah és az orrátvis...
A kislányom 6 hónapos már 1 hónapja nagyon pöttyös a szája széle, a dr nő azt mondta a nyáltól, fogzástól. Innentől mennyi idő míg kibujik neki a fogacska? Nagyon szenved és...

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Fogzás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!