Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Kislányom 20hónapos és már...

Kislányom 20hónapos és már csak a nagy örlő fogakkal szenved, de már 5 hónapja. Meddig bújnak ezek a fogak? Valakinél volt hasonló eset?

Figyelt kérdés

#fogzás #20 hónapos #nagy örlők
2016. máj. 4. 06:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Általában 3 éves korig kibújnak...

Nem valószínű egyébként, hogy 5 hónapon keresztül a fogak miatt nyűglődik egy gyerek, inkább más lehet a háttérben. Lehet hogy még 1 évig ki sem jön neki, de akkor még nem is fájhat.

2016. máj. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A fiamnak már több mint 3 hónapja ömlik a nyála... És semmi sem látszik a szájában. Már csak a nagyőrlők vannak vissza. Úristen, még ilyen sokáig elhúzódhat? A nagyobbikamnak 18 hónaposan kint volt mind a 20 foga.
2016. máj. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Bizony 5 hónapja egyértelmű fogzási tünetei vannak, nyilván nem egyfolytában, hanem 3 hetente hol, híg széklet, hol étvágytalan, éjszakai felkelések, nyűgös, ömlik a nyála. Aztán van egy hét szünet akkor, teljesen megváltozik és minden "heppi", aztán újra kezdődik ez a körforgás, hú de már nagyon nehezen bírjuk mindannyian.

Csak szerettem volna tudni volt-e hasonló másnál.

2016. máj. 4. 12:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is 20 hónapos a kislányom, szintén hónapok óta a nagyőrlőkkel szenvedünk. Nálunk sem folyamatos, de 2 hetente tuti, hogy éjszakázunk. Ma vettem észre, hogy a bal alsónál végre fehér az ínye. Ma fél 9 óta nyugodtan alszik, múlthét szombat óta először. Remélem, most lesz egy kis nyugi. 10 hónaposan kint volt 16 foga, azóta egy sem jött ki, csak nyűgös időnként, folyamatosan rág és szokott hasmenése is lenni. Sokat volt náthás is, tudom, hogy nem közvetlenül a fogzás okozza, de tuti, hogy van összefüggés.
2016. máj. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Lehe kapni fogzaskonnyito gelt, ezt nem baj ha lenyeli az ize iss finom. Ez a gel elzsibbasztja az inyet (de csak enyhen) ettol kevesbe faj a fogzas.
2016. jún. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!