Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » GYED-hez milyen papírok kellenek?

GYED-hez milyen papírok kellenek?

Figyelt kérdés

Párom menne gyedre a gyerekkel kaptam is egy igénylő lapot

De ez nekem kevésnek tűnik..

Foglalkoztatói igazolás nem kell?? Rózsaszín kis könyvről másolat?

Nem tiszta nekem ez...

Munkahely nem add semmilyen papírt (lakatos műhely) könyvelő azt mondta ott hogy a kormány ablaknál kérjünk papírt a kprmanyablakba azt mondták hogy a munkahelynek kell intéznie

Adtak egy gyermek gondozásidijhoz kérelmet meg Gyes hez lemondó nyilatkozatót.. De ez nekem kevésnek tűnik..

Arra gondoltam le töltöm én a papírokat de fogalmam sincs milyen papírok kellenek hozzá

Tud valaki segíteni?


2019. júl. 26. 04:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Azbigenylolapot kell kitölteni, leadni a muhnkaltatonak, onnantól a többit neki kell intéznie.
2019. júl. 26. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt a gyed igénylőt kell leadni a könyvelőnek. Foglalkoztatóit ő fogja kitölteni online. Már minden a cégkapun keresztül megy. Amire még szükség lehet az a gyermek papírjai (születési, taj, lakcím).
2019. júl. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A Gyed igénylőt azt nekem kell majd vissza vinni a kormány ablakhoz?
2019. júl. 26. 07:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Visszaviheted oda is,de ha leadod a munkahelyeden,onnantól ők intézik
2019. júl. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gyest te lemondod a kormányablakban, gyedet a férjed igényli a munkahelyén. Gyerek iratai kellenek még.
2019. júl. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!