Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Jár nekem GYES? KERDES TUL ROVID

Jár nekem GYES? KERDES TUL ROVID

Figyelt kérdés

2018.novemberetol 2019.aprilisig dolgoztam 4oras bejelentessel 2019 szeptemberol mostanaig 8 oraban most vagyok 7hetes meg nem tudjak hogy terhes vagyok nincs probaidom de ettol figgetlenul szeretnek dolgozni ameddig birom. De tudom hogy az elozo munka helyem nem szamit semmit teljesen ketsegbe vagyok esve.

Ja és mi lenne ha esetleg veszelyeztett lennek es tappenzen lennek?



2019. okt. 12. 23:59
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsanat GYED*
2019. okt. 13. 00:00
 2/4 anonim ***** válasza:

Miér ne számítana? Ha 2 órában dolgoztál volna is beleszámítana és nem arányosítják. A napi bejelentés nem számítana.

Annyi hogy táppénzre ne nagyon akarj majd menni, mert ahhoz tényleg csak a mostani munkahelyeden eltöltött idő számít és csak annyira mehetnél amennyit eddig itt dolgoztál.

2019. okt. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
38%
Ha meglesz a 365 ledolgozott napod, akkor beleszámít, ha nem lesz meg, akkor egyik sem számít. Ha nem muszáj ne menj táppénzre, mert azokat a napokat ugye nem számolják.
2019. okt. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mármint 2 éven belül kell összesen 365 nap.
2019. okt. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!