Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Hogy kell kiszámolni, hogy...

Hogy kell kiszámolni, hogy gyes után mennyi álláskeresési járadékot kapok?

Figyelt kérdés
November 5én lesz 3 éves a kisfiam és akkor november 6tól visszamenőleg legyen meg a 360 nap munkaviszony vagy teljesen a csed előtti időszakot kell nézni? 2014 decembertől dolgozok de voltak megszakítàsok. Ha valaki kiszámítanà leírnàm pontosan, hogy volt.

2019. okt. 16. 09:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj be a munkanélkülibe, ott ki fogják számolni, hogy mennyi jár és hány napra.
2019. okt. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ott megmondják de feleslegesen nem akarok buszozni meg várakozni fél napot
2019. okt. 16. 10:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia, én nem igazán értem mi a kérdésed, ha írnál róla részletesebben, talán tudok segíteni. Most dolgozol? Vagy vissza szeretnél menni dolgozni? Vagy otthon maradni?
2019. okt. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt itt senki sem fogja neked megmondani, mert sok tényező befolyásolja. Amúgy is be kell menned, ha igényelni akarod, akkor meg is fogod tudni mennyi jár.
2019. okt. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3-asnak.

A kérdező szült, kapta a csedet, gyedet, gyest, és a gyes lejártával munkanélküli lesz. A kérdés pedig, hogy milyen összeg alapján szálják az álláskeresésit?

(a választ sajnos nem tudom, de engem is érdekel)

2019. okt. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ellátás nem lehet ellátás alapja. Tehát nem nézhetik csed-ből/ gyed-ből.
2019. okt. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tehát akkor ha 2016 november 5én szültem onnan visszamenőleg nézik nem pedig 2019 november 5től? Akarok menni dolgozni de míg nem találok addig csak jó lenne ha kapnék valamennyit ha jár.
2019. okt. 16. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!