Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Családi pótlékot hogy tudnám...

Családi pótlékot hogy tudnám megigenyelni?

Figyelt kérdés
18 évesen a párom hoz költöztem, de még tanuló vagyok! Ilyen esetben hogy tudnám megigenyelni hogy én kapjam a családi pótlékot, ne a szüleim?

#pénz #családi pótlék #lakcim változtatás
2020. ápr. 20. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Első te meg helyesen írni.
2020. ápr. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Online


Kitöltési útmutatóban benne van, hogy milyen papírok kellenek, ügyfélkapu kell sztem hozzá


[link]

2020. ápr. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Te nagyon fogyatékos, a rendszer sorolta be ebbe..en semmit nem választottam ki.És örülnék ha ilyen segítesz lennél, nem pedig nagyarcu!tudom hogy az agyadra megy már a karantén, de ki kéne szelloztetetned az agyacskad, hogy az agysejtjeid valami hasznosat is szuljenek! ;)

2.nak meg koszonom a segítségét :)))

2020. ápr. 20. 14:51
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem 3-as. Főleg, hogy nő vagyok. De ha már az ember kötözködni akar, akkor figyeljen oda. Mert így bagoly mondja verébnek.
2020. ápr. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia ügyfélkapu nem kell hozzá. (ügyfélkapuval online is meg tudod igényelni) A dokumentumokat a MÁK oldaláról le lehet tölteni ami szükséges, hívd fel őket, hogy hova tartozol, ha nem tudós. Én az igénylési papírokat kinyomtattam, és elküldtem arra a Ceglédi címre amit mondtak telefonon, pár napon belül hivtak Ceglédről, hogy meg kapták, visszamenőleg folyósították.
2020. ápr. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!