Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » A gyerektartást az apuka...

A gyerektartást az apuka párja utalja az anyukának, elfogadható ez így?

Figyelt kérdés

A párom utalja el a gyerektartást az anyuka számlájára, de feltünteti a közleményben az én nevemet. Ez így elfogadható? Mert most hisztizik az anyuka, hogy csak az számít amit én utalok saját számláról, és a bíróságon így olyan mintha nem fizettem volna egyáltalán.

Feljelenthet 6 hónapra visszamenőleg ezért?


2020. máj. 14. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Egy átlagos kedd.

Ennél emberibb dolog nincs is.

2020. máj. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Ha közleményben ott van hogy Gyerektartás és a TE neved

Hiába a új nőd számlája.

Fizetve van és kész..


Mindenképp fel kel tüntetni hogy az az összeg a Gyerektartás nem elég az hogy 30.000Ft Móricz Zsigmond Horváth Leila számlájáról...


Ha ott van hogy Gyerektartás Móricz Zsigmond akkor jó ..


Amúgy meg nem akkor ténymeg olyan mintha nem vizettél bolna egy árva vasat sem ..

2020. máj. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a bíróság körbe röhögi. Teljesen mindegy, hogy honnan utalja. A közleményben legyen benne, hogy gyerektartás, és semmi gond.
2020. máj. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem elef csak a TE nevedet feltüntetni Közleménybe ..

Azt is oda kell írni hogy Gyerektartás

2020. máj. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is legyen ott a közlemènyben a neved mellett, hogy gyerektartást. Úgy már tiszta, nem köthet bele senki. A bíróságot se fogja èrdekelni, hogy milyen számláról ment a pènz, lènyeg, hogy fizetve van.

Exed meg egy szánalom. Nem mindegy neki milyen számláról kapja? Tudja, hogy az a gyt, tudja, hogy rendesen fizeted, ez a lènyeg. Ha kèpes lenne emiatt feljelenteni, ès megjátszani, megrágalmazni, hogy nem fizetted, hát kb le lehetne köpni.

2020. máj. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!