Miért nem kaptam gyest?

Figyelt kérdés
A két csp - t megkapatam, de a második gyerekemre aki áprilisban volt 3 éves nem jött gyes. Múlt hónapban is késve jött. Már mindig így fog jönni? Egyáltalán jön még?

2020. jún. 3. 05:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha áprilisban volt 3, akkor az az utolsó hónap,amikor kapod. Időarányosan kapod meg utána,attól függően,hogy hanyadikan született.
2020. jún. 3. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De Meg3 van hosszabbítva. Májusban is teljeset kaptam pár nappal a csp után. Jár még vagy már nem kapom?
2020. jún. 3. 05:47
 3/5 anonim ***** válasza:

A meghosszabbitas miatt jár,persze. De inkább hívd fel a Mák-ot.

Első voltam.

2020. jún. 3. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A csp-nek a kiutalását amúgy ma kezdik,ha jól tudom.

Minden hónap második munkanapján. A postai később jön.

2020. jún. 3. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, a csp-t megkaptam én is és mivel május 4-én töltötte a 3-at, így a 4 napra a gyest. Azt olvastam máshol, hogy akinek a veszélyhelyzet alatt szűnt meg, a különbözetet pár nappal később utalják. Nekem is fura volt, hogy nem egyszerre érkezik.
2020. jún. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!