Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » 09.28.án szültem. Ma kaptam...

09.28.án szültem. Ma kaptam CSED-et, de csak a 09.28 - 09.30.ig járó időszakra. Az októberit nem most kellett volna megkapnom?

Figyelt kérdés

Illetve amit kapok családi pótlékot, tehát ha most kaptam novemberben, akkor az októberre jár, vagy az már a novemberre járó?

Mert az első gyermekre már kapom, az meg is jött ma, a kicsire tegnap igényeltem meg, és az érdekelne, hogy ha azt megküldik, akkor mennyit várhatok? Az októberit csak vagy már a novemberivel együtt?


2020. nov. 3. 09:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Amit most kaptál az az október havi!Gondolom a családi pótlék a kicsire még ebben a hónapban megérkezik így neki 2 havi jár(szept,okt).Remélem nem írok baromságot!!!!A csedet passzolom!
2020. nov. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)


Közben kiderítettem,a CSED elvileg 10.éig megérkezik. Csak valamiért nem egyszerre indították a szeptemberi utalással..

2020. nov. 3. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!