Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » A csedet hogyan számolják ki...

A csedet hogyan számolják ki ez esetben?

Figyelt kérdés

Volt 2+évig 8órás bejelentett munkaviszonyom, az utolsó hónapban 4órára változtatta a fönök ezért felmondtam.

Majd munkanélküli voltam 9hónapig és a szülés előtt 2 hónappal vállalkozást nyitottam .

Akkor a 8órás bejelentés után fogom kapni a csedet vagy hogy számolnak el ez esetben?



2020. nov. 3. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az utolsó jogviszonyt nézik, esetedben az egyéni vállalkozást.
2020. nov. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első írja.
2020. nov. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm. Akkor is ha csak 2hónapig volt vállalkozásom, pontosabban 1és fél hónap.Köszönöm
2020. nov. 4. 14:07
 4/6 anonim ***** válasza:

Kata-t fizettél?


Attól is függ, h 50 vagy 75 ezret.

Illetve úgy tudom, ilyenkor a minimálbér összege alapján számolnak. De tb-s tud segíteni ilyenkor.


Vagy Facebook TB kérdések, válaszok kismamáknak

2020. nov. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
van olyan h facebook tb kérdések? hol találhatom meg őket, elkuldöd a linket? köszike
2020. nov. 4. 14:32
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez egy csoport.


TB kisokos kismamáknak a pontos neve, így megtalalod, ha rakeresel.

2020. nov. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!