Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Így nem fogom megkapni az...

Így nem fogom megkapni az anyaságit?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom, akkor 4 orvostól származó pecsétnek kell benne lennie hozzá. Nekem csak 3 van és jövő hétre vagyok kiírva. Az elején hagytam ki vizsgálatokat, az első UH-m a 12. heti volt (tehát lényegében csak a terhesség megállapítása vizsgálatom maradt ki). De minden kötelező vizsgálaton voltam, az összes UH-n, a vérvételeken... stb. Mégis ennyi lett a kiskönyvben. Akkor ugrott az egyszeri anyasági? Vagy figyelembe veszik, hogy minden vizsgálaton voltam, csak elmaradt a pecsételgetés?
2020. nov. 10. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen. A védőnő is számít. Az az ismerősöm is kapott, akinek 4 hónaposan derült ki, hogy terhes. Ha együttműködő vagy meg gondozott a terhesség, voltál a vérvételeken stb ki fogjak adni az igazolást.
2020. nov. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a védőnő állította ki a papírt, mondta ha csak az ő 4 alkalmas ,,beírása" lenne, akkor is megkapnám.(havonta nézett)Úgyhogy biztos megkapod.
2020. nov. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a segítséget! Védőnőhöz is jártam rendesen, meg tényleg az összes kötelező vizsgálaton voltam.
2020. nov. 10. 22:34
 4/4 anonim ***** válasza:

Sztem mielőbb menj el a védőnőhöz és kérj pecsétet. Nem is értem hogy miért csak 3 van..hiszen minden vizsgálatnál nekik be kellene írni hogy ott voltál stb.

Nálunk a kórház állította ki mikor szülés után jöttünk haza,azt a papírt amit majd be kell küldeni az államkincstárnak. Nemtudom kiadnák e 3 pecsétre

2020. nov. 11. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!