Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Az új rendelet szerint mennyi...

Az új rendelet szerint mennyi lesz a csed, annyi amennyi volt a nettó fizetés? a link és többi lent

Figyelt kérdés

[link]


És mennyi lehet továbbra is a csed maximum?

hogy számítják?


2020. nov. 11. 10:02
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Nem még, nem dolgozok, most vagyok Csed-en, január 10-ig.

Na erről a szabályról nem is tudtam. Ez vonatkozik arra is ha egyik másik helyre megyek dolgozni két gyerkőc között, pl. minimálbér bejelentéssel akkor hogy alakul a csed? 🤔

2020. nov. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Ennyire nem vagyok pönge 😀 de hátha jön valaki.
2020. nov. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

Viszont ezt találtam

Ha a gyermek gyermekgondozási díj vagy gyermekgondozást segítő ellátás igénybevétele alatt, vagy annak megszűnését követő egy éven belül születik, és az újabb gyermek születését megelőzően utolsóként született gyermek jogán megállapított csecsemőgondozási díj naptári napi alapja magasabb összegű, mint a (2)–(4) bekezdés alapján számított csecsemőgondozási díj naptári napi alapja, akkor a magasabb naptári napi alap alapján kell az ellátást megállapítani.

2020. nov. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Szoval minél hamarabb szulsz annál jobban jársz.
2020. nov. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Köszi :D
2020. nov. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
#20: lehet, hogy van ilyen szabály, mégis kevesebbet adtak 2. gyerekre pedig egyhuzamban születtek (nincs 2 év köztük)
2020. nov. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
26mert mi vátozott? Miért kaptál kevesebbet? és mikor volt ez?
2020. nov. 24. 20:24
 28/32 anonim ***** válasza:
26 igazak rad a 23-as valaszomba írtak? Ha igen kérhetsz kártérítést ha nem volt régen 🤷🏼‍♀️ Mindenhol emberek dolgoznak akik hibazhatnak és a hibájukat javíthatják. A te ellátásokat is csak egy két fülű egy fejű ember számolta aki lehet hogy benézett valamit.
2020. nov. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
#28 hiába írtunk nekik, hogy szerintünk nem lehetne kevesebb, valami érthetetlen magyarázattal leráztak.
2020. nov. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Munkajogaszt/tbvel foglalkozó jogászt érdemes ilyenkor felkeresni. Ha más nem legalább elmagyarázza miért nem, de ha a tbj torvenyt összeveted a magyarázattal (amiben hivatkozniuk kellett rá) abból is kiderülhet. Mindegy en nem hagynám annyiban, amíg meg nem ertem, mi van.
2020. nov. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!