Mennyi az esélye hogy akár ez akár a következő kormány eltörli a jelenlegi családtámogatási rendszert?
Figyelt kérdés
2020. dec. 27. 21:48
1/4 anonim 



válasza:




válasza:Amíg Orbán lesz hatalmon, ez nem valószínű.
2/4 anonim 



válasza:




válasza:Xar lenne mi? Még a végén dolgozni kellene...
3/4 anonim 



válasza:




válasza:Nyuszikak. Jelen tamogasi rendszert csak az hasznalhatja ki, aki dolgozik.
4/4 anonim 



válasza:




válasza:Hát figyelj, guglizd ki a Bokros csomagot, egyszer már megcsinálták, hogy eltörölték de ehhez nyilván azt a rablóbandát vissza kell hozni. Ez a mostani rablóbanda legalább ezt tuti nem törli el.
Kapcsolódó kérdések:
Próbaidő alatt elbocsájthat a cég, vagy felmond ha kiderül hogy babát várok? Jelenlegi munkahelyem nehéz fizikai munka, első terhességem, így váltanom kell!
Mindenképpen munkahelyet szeretnék váltani,mert 5 évig kezeltek női infertilitással,és végre itt van a babánk,így mindent megtennék érte,hogy egészséges legyen és terhesség alatt se essen baja.Viszont félek a biztos rosszat a bizonytalan jóra váltani,mert az új...
Diplomás GYED szülés után 3 hónappal is igényelhető?
Az első pár hónapban még be lennék jelentve a jelenlegi munkahelyemre. Utána ha onnan kijelentenek 2-3 hónappal a szülés után, akkor is lehet igényelni?
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




