Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Mennyi az esélye hogy akár ez...

Mennyi az esélye hogy akár ez akár a következő kormány eltörli a jelenlegi családtámogatási rendszert?

Figyelt kérdés
2020. dec. 27. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Amíg Orbán lesz hatalmon, ez nem valószínű.
2020. dec. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
25%
Xar lenne mi? Még a végén dolgozni kellene...
2020. dec. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
Nyuszikak. Jelen tamogasi rendszert csak az hasznalhatja ki, aki dolgozik.
2020. dec. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%
Hát figyelj, guglizd ki a Bokros csomagot, egyszer már megcsinálták, hogy eltörölték de ehhez nyilván azt a rablóbandát vissza kell hozni. Ez a mostani rablóbanda legalább ezt tuti nem törli el.
2020. dec. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

Próbaidő alatt elbocsájthat a cég, vagy felmond ha kiderül hogy babát várok? Jelenlegi munkahelyem nehéz fizikai munka, első terhességem, így váltanom kell!

Mindenképpen munkahelyet szeretnék váltani,mert 5 évig kezeltek női infertilitással,és végre itt van a babánk,így mindent megtennék érte,hogy egészséges legyen és terhesség alatt se essen baja.Viszont félek a biztos rosszat a bizonytalan jóra váltani,mert az új...

Diplomás GYED szülés után 3 hónappal is igényelhető?

Az első pár hónapban még be lennék jelentve a jelenlegi munkahelyemre. Utána ha onnan kijelentenek 2-3 hónappal a szülés után, akkor is lehet igényelni?




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!