Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Ma hozott a postás valami...

Ma hozott a postás valami pénzt, de nem tudom, hogy mit, mit jelent a "cst01" jogcím?

Figyelt kérdés
Gyest, csaladit, egyszeri anyasagit osszevonhatják?
2021. jan. 7. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Családi támogatás
2021. jan. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Család támogatás...Mit vársz?Mikor szültél?
2021. jan. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Akkor ezzel nem lettem okosabb, köszönöm.

:)


Kifizethetik egyszerre a majdnem ket havi csaladi potlekot, az egyszeri anyasagit, meg a masik gyerekemre a fel havi gyest?

2021. jan. 7. 12:29
 4/7 A kérdező kommentje:

November 6-an, egyszeri anyasagit vartam, meg a csaladi potlekokat, masodik gyerek.

De ugy remlik, az egyszeri anyasagit számlára kértük.

2021. jan. 7. 12:31
 5/7 anonim ***** válasza:

Akár...Azt ki tudod számolni!

Kb.24000+63000+13000

Nem tudom a pontos összegeket...

2021. jan. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ja, meg fel havi gyest a nagyobb gyerekunk utan.

Nagyjabol kijon az osszeg, csak azt hittem, nem lehet osszevonva kuldeni, mert korabban mindig kulon-kukon kaptam mindent.

2021. jan. 7. 12:32
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, akkor biztos azok lesznek, csak eloszor azt hittem meg, amikor a kerdest kiirtam, hogy a gyedet is varom, de aztan rajottem, hogy azt meg csak kitoltottuk, de az nem lett meg beadva.

Hosszú volt az ejszaka. :'). Köszönöm a segitseget! :)

2021. jan. 7. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!