Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Családi pótlék mindenkinek jár?

Családi pótlék mindenkinek jár?

Figyelt kérdés

16 hónapos a lányom, nekem se előtte, se azóta senki nem mondta ezt. Családi adókedvezményt kapjuk rá.

A csp-t akár mi is igényelhetnénk?


2021. jún. 23. 21:30
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a jóindulatú válaszokat. Remélem ti soha az életben nem tévedtetek, mindig tudtatok mindenről az életben, amit csinálni kell, tökéletes idegi állapotban voltatok babátok születése után, és soha semmit nem felejtettetek el.

Jó érzés, hogy léteznek ilyen tökéletes emberek 😊

Ezek a kommentek csak rólatok árulnak el dolgokat.

Sikerült egyébként leadni a kérelmet, ha valaki izgult értem 😊

2021. jún. 24. 06:57
 12/17 anonim ***** válasza:
70%
Kedves kérdező, nem kell megsértődni, de az embereket a tájékozatlanság/tudatlanság idegesíti. Én is benne vagyok több face csoportban, és amikor olyan ostoba kérdéseket tesznek fel nap, mint nap a kismamák, hogy csak nézek, egy idő után elszakad a cérnám. Fogalmuk sincs, mi az a csed/gyed, vagy hogy mi hogy működik, elkeserítő, mert 5 perc utánajárással minden megtudható a netről.
2021. jún. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Jaj dehogy sértődtem én meg, békében vagyok önmagammal.

Nem úgy, mint azok, akik úgy próbálják magukat felemelni, hogy másokat taszítanak le 😊

2021. jún. 24. 09:49
 14/17 anonim ***** válasza:
96%
Azért a védőnőd is megér egy misét....
2021. jún. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
80%
Ez nem elfelejtés kérdése.Ez egy alapvető dolog.A fizetésedet sem vetted fel hónapokig,mert nem tudtad,hogy jár?
2021. jún. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
72%

Örülök, hogy sikerült, karbantartás volt elvileg más kormányablakos oldalkon, lehet emiatt nem ment.



14-gyel egyet értek.

Nálunk elég szájbarágós volt, kaptunk egy hivatalos színes tájékoztatót is ( ami amúgy a kormànyablakokban is kinn van)

Aztán ràkérdezett, hogy sikerült-e


Sőt

Nàlunk van szülési támogatás az őnkormányzatnál is, nem csak rászorulóknak.


Baràtnőméknèl oltási támogatás ( bexsero kb dobozpénzes, ami amúgy 3*30e)

2021. jún. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nagyon durva hogy ilyen buta vagy kérdező. Ezt mindenki tudja hogy mik az alanyi jogon járó juttatások. Lehet másik bolygóról jöttél, ez lehet magyarázat.
2021. júl. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!