Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » 2hete adtuk be az igénylést a...

2hete adtuk be az igénylést a Gyedhez.. elvileg már a határozatnak kellene jönnie, valaki tud erről bármit hogyan működik? Ebben a hónapban én már nem is kaptam Gyest sem, pedig első körben hiánypótlásról jött vissza válasz. (azon felül van a 2hét)

Figyelt kérdés

2021. júl. 22. 23:23
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
44%
Én azt szeretném tudni, hogy akinek ennyire kell az a kis pénz is, hogy számolni kell a napokat, az mire szült?
2021. júl. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Azért hogy te kérdezzél, Neked kis pénz több száz ezer ft? Ja én bocs hogy kérdezek hogy kérdezek Te aki ilyen rosszmájú vagy, előre biztos gyüjtögettél mielőtt szülni kezdtél? Vagy vagy a szülőkre szültél? Kérdezem én
2021. júl. 23. 01:39
 3/25 A kérdező kommentje:
Ha nem tudnál értelmezni a folyamatot kérdezem, az azér lam ett odairva h nem kaptam mwrt hiány pótlásról egyből jött válasz, dehát fel sem fogod miről beszélek, te kis hülye gonosz liba 🙄
2021. júl. 23. 01:43
 4/25 anonim ***** válasza:
23%

Abszolút egyetértek az elsővel.

Én pl. gyűjtögettem, igen. Míg dolgoztam is mindig maradt a fizetésemből hó végén, a spóroláson felül, aminek nem vertem a valagára azért mert ott van.

Emellett ugye nem írtad hogy egyedülálló anya lennél, szóval ott kellene legyen a férjed fizetése is…

Mi van ha vele történik valami? Éhenhalsz a gyerekkel?

2021. júl. 23. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
44%

Hiánypótlást beadtad?

Mi köze a gyes hiánypótlásnak a gyedhez?

És gyed max van, ami azért nem egetverő összeg, a maga bruttó 230ezrével.

2021. júl. 23. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
54%
Kérdező itt nem szabad ilyen kérdést feltenni mert azonnal jönnek akiknek milliós megtakarításaik vannak, 2 milliós nettó fizuval rendelkeznek és természetesen hitel mentes 5000 nm-es házban élnek 4 kocsival...szóval egy ilyen oldalon mindenki azt ír amit akar. Hogy kaphattál eddig gyest ha most igényled a gyedet? Nem csedet kaptál eddig?
2021. júl. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

6, lehet másik gyerek is.

De érdekes, arra nem válaszol, megvolt-e a hiánypótlás...

2021. júl. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Hát nekem a könyvelő adta le az igénylést egy hónappal ezelőtt és pár napja jött meg postán a határozat. Lehet valami csúszás van náluk.. :/

Ettől függetlenül a leadás után egy héttel írták meg a levelet (csak nem került gyorsan postára) és számolják is a GYEDet úgyhogy a következő hónapban biztosan megkapom az összegeket. Lehet nálad is ilyen 1 hónapos most a folyamat..

2021. júl. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
17%

6-os. Ja itt csak olyat lehet feltenni, hogy “Másnak se jött még meg a családi? Már 2 perce késik!!!”


Én irtam a 4. választ, képzeld nem milliós fizetésből spórolok hanem 300ezresből, viszont az igényeim sem milliósak és nem a 7. hónapban jöttem rá hogy a gyerek bizony pénzbe kerül.

2021. júl. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
84%
9...attól, hogy érdeklődik, hogy mikor érkezik meg a pénz miből szűritek le, hogy napról napra él? Ha nekem ott van a számlámon pl fél millió vagy 1 millió attól még igenis érdekel(het), hogy mikor kapom meg a nekem járó pénzt! Vagy tán olyan piszok nagy bűn megkérdezni??? Gondolom 2-3 hét késésnél már te is csak utána néznél, hogy merre kolbászol a pénzed. Komolyan mondom, hogy milyen borzasztó, sza*rágó, kötözködő emberek vannak. ÉS ha véletlenül napról-napra él és ki kell számolnia a pénzt ahoz sem lenne marhára egyikőtöknek sem köze, mert a kérdése nem erről szólt. Verd a segged a földhöz, hogy neked nincsen olyan gondod.
2021. júl. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!