Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Gyeden vagyok Oep fizeti ha...

Gyeden vagyok Oep fizeti ha felmondok a gyedem még nem veszitem el ? Vagy szabadságom kihasználóm? Bölcsibe menne azért kérdezem

Figyelt kérdés
2021. aug. 31. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivan? Nekem van korán vagy te nem tudsz írni?
2021. szept. 1. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem lesz munkahelyed hogy mehet bölcsibe? Meg minek ha otthon vagy? Amúgy ha bölcsis a gyerek a gyed-et így is úgy is le kell mondani
2021. szept. 1. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Gyed mellett lehet napi 8 órában dolgozni. Ha felmondasz mert találtál új munkahelyet, akkor a gyerek mehet bölcsibe. Ha beadod bölcsibe, de te nem mész dolgozni, akkor elveszik a gyed. De jó lenne, ha kicsit pontosabban leírnád, hogy mi a terv.
2021. szept. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ahol dolgoztam nem vesznek vissza igy keresek másik munkahelyet .De viszont Bölcsibe be szoktatom kedvesek voltak a bölcsibe mondták beszoktatás után is elég . Hogy gyedem ne veszítsem el fizetetlen szabira kell mennem ?
2021. szept. 1. 07:26
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Mikor tölti a gyermek a 2 évet? Ha megszűnik a munkaviszonyod de a gyermek bölcsibe megy, nem jar a GYED.
2021. szept. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Én úgy tudom megitélt gyedet nem vesznek el. A miénk is most ment bölcsibe ugyan úgy kapjuk a gyedet mellette.
2021. szept. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ehhez persze az kell hogy dolgozz mert ha a gyerek bölcsibe van és te nem dolgozol akkor a gyed sem fog már járni
2021. szept. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!