Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Gyed átadása apának? (Részlete...

Gyed átadása apának? (Részletesen lentebb) Kislányom október 15-én kezdi a bölcsődét, én pedig december 20-tól kezdeném kivenni a szabadságaimat a munkahelyen, és 2022-ben kezdenék ténylegesen.

Figyelt kérdés
Mivel a bölcsőde miatt le kell mondanom a GYEDet, így apa átvenné (ő dolgozik), hogy ne legyen pénzügyi kiesés. Ilyenkor a munkahelyemen ezt jelezni kell? Jár valami extra teendővel munkaügyi szempontból ez a két hónap (azon kívül, hogy a TB-t magamnak kell fizetnem)?

#apa #bölcsőde #GYED átadás
2021. szept. 8. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
Apád nem tudja átvenni...max a férjed.😒😒😒😒
2021. szept. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem dolgozol, miért megy bölcsibe?
2021. szept. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert majd dolgozna.

Nem tudom ha lehet

2021. szept. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

2/3 válaszadónak:

A bölcsőde nem engedte tovább kitolni a kezdési dátumot, nem választhattam… Eredetileg csak márciusban mentem volna vissza dolgozni a GYED lejárta után, de akkor meg már a bölcsőde nem vette volna fel…

2021. szept. 8. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!