Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Mennyi idő a csed - gyed...

Mennyi idő a csed - gyed bírálása? És hol tudok esetleg érdeklődni?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Augusztus 9-én szültem és augusztus 15-ig volt határozott idejű szerződésem a munkahelyemen.

Múlthét szerdán adtam be a csed-gyed igénylést, a baba születésétől kértem a folyósítást.

Nem a volt munkahelyem intézi, nem ott adtam le a papírokat. A helyi kormányablakban indítottam el az igénylést múlt héten hétfőn.

Mikor várható bármilyen információ azzal kapcsolatban hogy elbírálták e? Folyósítás október elején várható ha minden oké vagy kellene hogy legyen hóközi kifizetés nekem?

Illetve hol tudok azzal kapcsolatban érdeklődni, hogy hol tart a folyamat és hogy minden papír rendben van e?


2021. szept. 27. 10:07
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nekem levelet küldtek.

Hóközben kifizették és a levél a határozatról rá pár napra jött meg.

Kb. 3 hét volt az igényléstől a folyosításig.

2021. szept. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!